Samsung Galaxy Beam, czyli pierwszy smartfon z wbudowanym projektorem jest dostępny na terenie całej Wielkiej Brytanii. Nowe urządzenie Samsunga trafi do sklepów w ciągu tygodnia, ale już dziś Beam doczekał się oficjalnej inauguracji. Smartfon nie należy jednak do tanich urządzeń. Sklep Clove Technology wycenił Samsunga Galaxy Beam na 412 funtów z VAT (343,33 funty bez podatku), co w przeliczeniu daje około 525 euro lub 2150 złotych.

Carphone Warehouse w swojej ofercie ma telefon za darmo, lecz trzeba liczyć się z 24-miesięcznym kontraktem u jednego z dwóch operatorów: Orange i T-Mobile. Najtańszą ofertę dla klientów przygotował ten pierwszy, gdzie miesięczna wysokość abonamentu wynosi 31 funtów (400 minut do wszystkich, nielimitowane SMS’y i 750 MB pakietu internetowego).

Nowy smartfon od Samsunga jest również dostępny na Amazonie i ceny porównywalne są z tymi jakie są w sklepie Clove. Z kolei w sieci Expansys możemy znaleźć smartfon w dwóch wersjach: tańszej europejskiej (384.99 funtów) i droższej brytyjskiej (409.99 funtów).

Widać, że Samsung Galaxy Beam powoli wchodzi do Europy. Pozostaje tylko pytanie: Kiedy ten, trzeba przyznać ciekawy i niespotykany smartfon trafi do Polski?

źródło: gsmarena.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *