Do tej pory Samsung z powodzeniem trzymał w tajemnicy wszystkie informacje dotyczące Samsunga Galaxy Note 2. To podobna sytuacja jak w przypadku Galaxy S III, którego oficjalny wygląd i specyfikację poznaliśmy dopiero w dniu premiery. Jedyną kwestią bliską prawdy jest większa przekątna ekranu i wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED. Jak informują koreańskie źródła ekran w następcy popularnego tabletofonu może być nie tylko duży ale i… giętki.

KoreaTimes twierdzi, że Samsung Galaxy Note 2 będzie wyposażony w 5,5-calowy elastyczny ekran Super AMOLED, co jest jednak mało prawdopodobne ze względu na gabaryty urządzenia. Bardziej realne jest to, że ekran w Galaxy Note 2 będzie zakrzywiony pod delikatnym kątem, podobnie jak miało to miejsce w Galaxy Nexus S.

Ekran w najnowszym smartfonie koreańskiego producenta będzie o 0,4 mm cieńszy, za sprawą wykorzystania Unbreakable Plane i plastikowego podłoża. Zaoszczędzone w ten sposób miejsce Samsung może zagospodarować większą i pojemniejszą baterią, co nie wpłynie na grubość urządzenia.

źródło: gsmarena.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *