Samsung Galaxy S III trafił do sprzedaży na prawie 30 rynkach świata, w tym również w Polsce pod koniec maja bieżącego roku. Był to jednak debiut tylko białej wersji kolorystycznej. Wersja niebieska (ang. Pebble Blue) pojawiła się w sklepach z kilkutygodniowym opóźnieniem, spowodowanym problemem z odcieniami przedniej i tylnej obudowy. Z informacji zamieszczonych na Facebooku wynika, że Samsung może zwiększyć ilość wersji kolorystycznych, dodając do nich Samsunga Galaxy S III w kolorze czarnym.

Wiele osób było zaskoczonych, dlaczego najnowszy smartfon Samsunga dostępny będzie tylko w dwóch wersjach kolorystycznych: białej (Marble White) i niebieskiej (Pebble Blue), a nie czarnej, jak w przypadku modeli Galaxy S i Galaxy S II. Czarny kolor sprawia, że urządzenie nabiera bardziej eleganckiego wyglądu i może łatwiej pasować do sfery biznesowej.

Samsung opublikował na swoich profilu w serwisie Facebook kilka zdjęć Samsunga Galaxy S III, ukazujących jego możliwości na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Fotografie te prawdopodobnie przedstawiają „trójkę” w czarnej wersji kolorystycznej. Co prawda w niektórych miejscach widać niebieskie odcienie (może to po prostu wpływ złego oświetlenia), ale nie zmienia to faktu, że Samsung rzeczywiście może pracować nad czarną wersją Galaxy S III.


W sieci AT&T jest dostępny Galaxy S III w kolorze czerwonym, więc pojawienie się czarnej wersji jest jak najbardziej możliwe. Warto w tym miejscu przytoczyć słowa Samsunga, który powiedział kilka tygodni temu, że szykuje się do uruchomienia smartfonu w kilku kolorach, a kolor czarny z pewnością przyciągnąłby większą ilość klientów.

źródło: sammobile.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *