Wygląda na to, że amerykańska wersja Samsung Galaxy S III będzie miała brata bliźniaka z fizyczną klawiaturą QWERTY. Wyciekło pierwsze zdjęcie przedstawiające Samsunga Galaxy S Blaze Q, a data na wyświetlaczu – 15 sierpień – może sugerować datę premiery smartfonu.

Samsung Galaxy S Blaze Q z wyglądu jest bardzo podobny do Galaxy S III. Jedyną różnicą, widoczną na pierwszy rzut okna jest obecność sprzętowej, 5-rzędowej klawiatury QWERTY i nieco węższy przycik Home.

 Smartfon prawdopodobnie zostanie wyposażony w dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4, 1 GB pamięci RAM, ekran o rozdzielczości 720p i 16 GB wbudowanej pamięci na dane. Galaxy Blaze Q będzie działał pod kontrolą systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Nie zabraknie również wsparcia dla HSPA+ z prędkością dochodzącą maksymalnie do 42 Mbit/s.

Powyższe informacje należy odbierać z lekkim przymróżeniem oka, ponieważ za równo zdjęcie jak i specyfikacja telefonu nie zostały oficjalnie potwierdzone. Jeśli dowiemy się czegoś więcej na temat Samsunga Galaxy Blaze Q, poinformujemy o tym w jednym z przyszłych wpisów. Na razie czekamy do 15 sierpnia, kiedy ponoć smartfon ma mieć swoją premierę.

źródło: gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *