Wczorajszego dnia pisaliśmy o pierwszej grafice, rzekomo mającej przedstawiać Samsunga N7100 Galaxy Note II. Niestety na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych podstaw, by jednoznacznie stwierdzić, czy nie jest to zwykły fotomontaż, o który w tym przypadku nie byłoby ciężko – bo to po prostu przerośnięty Galaxy S III. Tymczasem na jednym z francuskojęzycznych portali technologicznych opublikowane zostało zdjęcie ramki, która miałaby się znaleźć wokół wyświetlacza kolejnego tabletofonu południowokoreańskiego producenta. Porównując je do wspomnianej grafiki, ciężko znaleźć jakiekolwiek podobieństwa.

Zgodnie z krążącymi po Internecie plotkami, na zdjęciu możemy zobaczyć ramkę, w której znalazło się miejsce dla (około) 5.5-calowego wyświetlacza. Ramka sama w sobie sprawia jednak wrażenie dość kanciastej, co jest sprzeczne z tym, czego mogliśmy się spodziewać po drugiej odsłonie Galaxy Note do tej pory. Różni się również umiejscowienie kamery do wideorozmów oraz poszczególnych czujników.

Czy któryś z owych przecieków znajdzie swoje potwierdzenie w rzeczywistości? Przekonamy się o tym prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu. Pojawiające się sprzeczne informacje tylko wprowadziły jeszcze więcej zamętu. Być może właśnie o to chodziło Samsungowi, który sam zdecydował się na zrobienie małego medialnego szumu wokół swojego nadchodzącego produktu.

źródło: GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *