Prawdopodobnie główną przyczyną opóźnienia premiery Samsunga Galaxy S Blaze Q była zmiana jego… nazwy. Urządzenie ze sprzętową klawiaturą QWERTY i Androidem 4.0 na pokładzie nosi teraz nazwę Samsunga Galaxy S Relay 4G. Na stronie producenta pojawiły się zdjęcia wspomnianego telefonu, prezentujące rozmieszczenie przycisków i innych elementów na obudowie. 

Główną częścią przedniego panelu jest oczywiście duży ekran, być może o przekątnej 4 cali. Nad nim znajduje się głośnik, dioda LED, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy oraz kamera do wideo-rozmów. W dolnej części umieszczono logo producenta, i zestaw przycisków: dwa dotykowe (menu i wstecz) i jeden fizyczny (Home).

Samsung Galaxy S Relay 4G – Przedni panel

Do sterowania głośnością służy przycisk umieszczony na lewej krawędzi urządzenia. Na prawej natomiast znajdziemy włącznik/wyłącznik smartfonu, służący również do aktywacji i przygaszania ekranu. Ze zdjęć wynika, że góra telefonu jest pusta, a wszystkie standardowe gniazda zostały przeniesione na dolną krawędź.  Jest tam wejście USB, wykorzystywane do ładowania urządzenia i podłączania go do komputera oraz mini-jack 3,5 mm, gdzie podłączamy zestaw słuchawkowy.

Samsung Galaxy S Relay 4G – Lewa i prawa krawędź

Z tyłu urządzenia jest główna kamera do robienia zdjęć i nagrywania wideo, dioda doświetlająca LED i głośnik.

Samsung Galaxy S Relay 4G – Panel tylny

Niestety producent obok zdjęć nie dołączył specyfikacji smartfonu. Jednak z niepotwierdzonych informacji wynika, że Samsung Galaxy S Relay 4G będzie posiadał dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4, 1 GB RAM, 5-megapikselowy aparat i system android 4.0 Ice Cream Sandwich.

źródło: phonearena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *