Samsung Galaxy S III jest najpopularniejszym smartfonem koreańskiego giganta, który sprzedał się w ilości 10 milionów sztuk w niecałe dwa miesiące. Tym samym pobił rekord poprzednika, który potrzebował ponad dwa razy więcej czasu, by osiągnąć podobny wynik. Zastanawialiście się jak był projektowany Galaxy S III i co było inspiracją do jego stworzenia? W sieci pojawił się filmik, który z pewnością odpowie na to pytanie.

Wideo trwa trochę ponad 5 minut i jest dostępne w wysokiej rozdzielczości 1080p. Ukazuje tajniki produkcji Samsunga Galaxy S III oraz to, co było inspiracją dla stworzenia smartfonu „zaprojektowanego dla ludzi”. Film jest w języku koreańskim, ale są dołączone angielskie napisy, więc nawet osoba, która średnio zna angielski powinna poradzić sobie z jego zrozumieniem.


Mobilna wersja filmu

Projektant wspomniał, że ogólny projekt i kształt smartfonu był zainspirowany kamykiem znalezionym na plaży. Jest również odpowiedź na pytanie, dlaczego powstała wersja Pebble Blue. Warto zerknąć na powyższy film, by zobaczyć jak została zapoczątkowana nowa era wśród smarfonów Samsunga.

źródło: androidcommunity.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *