Nieznany sprzedawca skontaktował się z serwisem SamMobile i poinformował, że ma we wrześniu czekają na nas dwie miłe niespodzianki. Pierwszą z nich jest Samsung Galaxy Note 2, który już w październiku ma trafić do sprzedaży. Druga mówi o nowej wersji kolorystycznej Samsunga Galaxy S III.

Poniższy zrzut ekranu z bazy danych jednego ze sklepów, zawiera dwie wersje kolorystyczne Samsunga Galaxy Note 2 – Ceramic White (nie Marble White jak w przypadku Galaxy S III) i kolor określony jako „TBD” (To Be Decided). Patrząc na wersje kolorystyczne najnowszego smartfonu Samsunga, można spodziewać się wersji zbliżonej do Pebble Blue.

Według źródła, sprzedaż Samsunga Galaxy Note 2 rozpocznie się w 40 tygodniu bieżącego roku, czyli w dniach od 1 do 7 października.

Drugą niespodzianką jest nowa wersja Samsunga Galaxy S III. Mamy już na rynku wersję białą (Marble White), niebieską (Pebble blue), czerwoną (na wyłączność AT&T) i czarną. Do tych czterech kolorów dołączyć ma jeszcze jeden o nazwie Titan Grey.

O szarej wersji urządzenia było wiadomo już jakiś czas temu, na początku czerwca. Jak zwykle nie są to potwierdzone informacje przez Samsunga więc, trzeba je przyjmować z lekkim przymrożeniem oka. Premiera wersji Titan Grey zaplanowana jest na tydzień 37, czyli 10-16 wrzesień i to właśnie wtedy dowiemy się czegoś więcej na temat nowej, kolejnej wersji kolorystycznej „galaktycznej trójki”.

źródło: gsmarena.com, sammobile.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *