Samsung Galaxy Note II, kolejny tabletofon południowokoreańskiej firmy zadebiutował na tegorocznych targach IFA w Berlinie, które wczoraj po sześciu dniach dobiegły końca. Urządzenie trafi na sklepowe półki w ciągu najbliższych tygodnii, ale już dzisiaj można je zarezerować. Galaxy Note II jest dostępny w ofercie przedsprzedażowej w kilku sklepach internetowych w Wielkiej Brytanii.

Zaczniemy od oferty sklepu Clove. Samsung Galaxy Note II w wersji z 16 GB wbudowaną pamięcią kosztuje 546 funtów i jest to cena razem z podatkiem VAT (Cena netto wynosi 455 funtów). Można wybrać za równo białą wersję kolorystyczną (Marble White) jak i wersję szarą (Titanium Gray). Urządzenie wyposażone w 32 i 64 GB nie jest aktualnie dostępne w ofercie.

Samsunga Galaxy Note II z 16-gigabajtową pamięcią można znaleźć również w sklepie Expansys, lecz jego cena nie została jeszcze podana („Price Not Announced”). Smartfon jest również dostępny w mobicity za 544,95 funtów (cena z VAT’em), co stanowi obecnie najbardziej atrakcyjną ofertę.

Nowy tabletofon Samsunga we wszystkich wymienionych wyżej sklepach oferowany jest z 24-miesięczną gwarancją i bez blokady sim-lock. Po przeliczeniu najniższej ceny po dzisiejszych kursie funta (5,24 zł), wychodzi trochę ponad 2850 złotych. Jest to kwota nieco wyższa od tej, za którą można było zamówić Samsunga Galaxy S III, ale czego nie robi się dla wydajnego, i najnowocześniejszego urządzenia na rynku?

źródło: gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *