Pierwszego września pisaliśmy o Samsungu Galaxy Pocket Duos – smartfonie z dwoma miejscami na kartę SIM, którego cena ma plasować się w okolicy 100 euro. Tego typu sprzęty nie należą raczej do drogich, ale wszystko może już wkrótce się zmienić. Jak podaje jeden z chińskich serwisów, w planach jest Samsung Galaxy Note II w wersji dual-SIM.

Po pojawieniu się poniższych zdjęć, każdy zastanawiał się czy jest to w ogóle możliwe, by urządzenie tej klasy było wyposażone w dwa sloty na karty SIM. Nawet na rynku chińskim jest trudno w to uwierzyć, ale zdjęcia są na tyle realistyczne, że Galaxy Note II „Duos” jest prawdziwy.

[nggallery id=13]

Jak widać, tabletofon ma trzy gniazda na karty: na kartę microSD, dla pełnowymiarowej karty SIM i karty microSIM. Pozostała specyfiakcja pozostaje taka sama jak wersji międzynarodowej (z jednym slotem na SIM). Urządzenie wyposażone jest w układ Exynos 4412 z 4-rdzeniowym procesorem 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM, 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, S-Pen i Android 4.1 Jelly Bean.

Według źródła, Samsung Galaxy Note II w wersji dual-SIM wykonany jest specjalnie dla chińskiego Unicom, ale jego dostępność jak i sugerowana cena nie jest jeszcze znana.

źródło: gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *