Samsung i AT&T ogłosił cztery nowe urządzenia z systemem Android, które mają się pojawić w ofercie operatora w ciągu najbliższych miesięcy. Będą to trzy smartfony i jeden tablet z obsługą LTE.

Na pierwszy ogień idzie Samsung Galaxy Express. Smartfon wyposażony 4,5-calowy ekran Super AMOLED Plus (prawdopodobnie o rozdzielczości WVGA), dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, aparat o matrycy 5 megapikseli i akumulator o sporej pojemności 200 mAh. Express działa pod kontrolą systemu Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

[nggallery id=18]

Samsung Galaxy Rugby Pro jest kolejny na liście. Następca Samsunga Rugby Smart posiada wytrzymałą, odporną na uszkodzenia obudowę i jest zgodny z wojskowymi normami. Działa w oparciu o Android 4.0 ICS, ma 4-calowy ekran AMOLED, aparat 5 Mpix i wsparcie dla LTE.

[nggallery id=17]

Sieć AT&T zapowiedziała również swoją własną wersję Samsunga Galaxy Note II. Pod względem specyfikacji model ten nie będzie różnił się od wersji europejskiej – wyjątkiem będzie tylko obecność logo LTE i AT&T na tylnej obudowie. Pojawi się także specjalna wersja Samsunga Galaxy Tab 2 z ekranem 10,1″ i obsługą sieci 4G LTE.

[nggallery id=19]

Ceny jak i termin dostępności nie zostały jeszcze podane.

źródło: gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *