Samsung Galaxy Note II powoli pojawia się w ofercie głównych, zagranicznych operatorów i zapewne już wkrótce dostępnością drugiego tabletofonu będą chwalić się polskie sieci. Jak na razie AT&T w oficjalnym komunikacie prasowym poinformowała, że Galaxy Note II trafi do oferty już 9 listopada.

Premiera Galaxy Note II w AT&T ma odbyć się za nieco ponad 2 tygodnie, ale dla tych niecierpliwych przygotowana została oferta pre-order. Galaxy Note II w przedsprzedaży będzie dostępny od 25 października. Klienci na zakup będą musieli przeznaczyć 299,99 dolarów i podpisać 2-letnią umowę.

Zapewne specyfikację Samsunga Galaxy Note II znacie na pamięć, ale przypomnijmy jego główne cechy tym osobom, które jeszcze o nich nie wiedzą. Druga generacja tabletofonu charakteryzuje się ogromnym ekranem o przekątnej 5,5″ , czterordzeniowym procesorem Exynos 4412 o taktowaniu 1,6 Ghz, 2GB pamięci RAM i wsparciem dla syper-szybkiego internetu LTE. Galaxy Note II, podobnie jak jego poprzednik został wyposażony w rysik S-Pen i pakiet kompatybilnego z nim oprogramowania.

Kiedy Galaxy Note II pojawi się w ofercie polskich sieci? Jeszcze nie ma dokładnego terminu, ale jak już będziemy wiedzieć, na pewno przeczytacie o tym w którymś z przyszłych wpisów.

źródło: phonearena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *