Wraz z premierą Samsunga Galaxy Note II zaprezentowano kilka przydanych funkcji. Jedną z bardziej interesujących jest tryb Multi window, który pozwala uruchomić dwie aplikacje jednocześnie na podzielonym ekranie. Jak podaje jeden z zagranicznych serwisów, funkcja ta będzie już wkrótce dostępna w Samsungu Galaxy S III.

Do tej pory możliwością pracy w dwóch programach jednocześnie mogły pochwalić się dwa urządzenia koreańskiego producenta – Samsung Galaxy Note II i tablet Galaxy Note 10.1. Funkcja Multi window pozwala na uruchomienie w tym samym czasie dwóch programów na podzielonym ekranie. Obecnie w ten tryb można wprowadzić kilkanaście kompatybilnych aplikacji jak przeglądarka Chrome, standardowa przeglądarka internetowa, galeria, mapy Google, odtwarzacz filmów, S notatki czy program do Twittera. Działanie funkcji można zobaczyć na poniższym filmie.

Mobilna wersja filmu

Najlepiej sprzedający się smartfon z Androidem ma otrzymać jeszcze w tym roku aktualizację do Androida w wersji 4.1.2 Jelly Bean. Oprócz poprawy stabilności i wydajności smartfonu, Samsung Galaxy S III ma otrzymać opisywaną wyżej funkcję Multi window. Jeśli chodzi o bardziej konkretny termin, ma to być ostatni miesiąc roku, czyli grudzień.

źródło: phonearena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Tryb Multi window dla Samsunga Galaxy S III będzie dostępny w grudniu”

  • mistgras
    25 października 2012 at 22:30

    No i elegancko 😀 Jeszcze do tego dojdzie bateria z 3000mAh xD

  • EmilQ
    27 października 2012 at 14:18

    Niezykle przydata funkcja. Ja osobiscie czekam z niecierpliwością