Ubiegła środa była dniem kiedy do sieci wyciekło prawdopodobnie pierwsze zdjęcie Samsunga Galaxy Premier. Pojawiło się na Twitterze za sprawą użytkownika evleaks i ukazywało przednią część smartfonu. Nowe zdjęcia pokazują trochę więcej, przede wszystkim tył urządzenia.

Kilka nowych zdjęć pojawiło się wczoraj. Jest na nich smartfon, który swoim wyglądem bardzo przypomina Samsunga Galaxy S III. Ten sam design, ten sam kolor (biały, Marble White) i to samo ułożenie elementów takich jak aparat, przyciski głośności czy wejście mini jack. To co najbardziej rzuca się w oczy to zmieniony wygląd ramki okalającej smartfon – w Galaxy Premier ramka jest cieńsza, prosta i chromowana.

Na pierwszym ze zdjęć smartfon leży ekranem do dołu przez co widać jak wygląda tylna klapka zakrywająca baterię i co znajduje się z tyłu urządzenia. Obok aparatu umieszczono diodę doświetlającą LED, a nieco niżej, poziome logo Samsunga. Zastanawia jedynie fakt, gdzie przeniesiono głośnik, który w SGS III znajdował się po prawej stronie aparatu.

Druga fotografia to przód Samsunga Galaxy Premier. Jest na nim telefon z dużym ekranem (4,65-calowy Super AMOLED o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli), a tuż pod nim jedyny fizyczny przycisk (trochę grubszy niż w SGS III).

Premiera Samsunga Galaxy Premier niewątpliwie zbliża się wielkimi krokami, lecz sam telefon jak i jego data premiery nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone przez Samsunga.

źródło: gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *