Samsung Galaxy Pocket to jeden z popularniejszych budżetowych smartfonów z Androidem. Jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych i można go kupić już za niecałe 400 złotych. Do sieci wyciekło oprogramowanie, które wskazuje na to, że Samsung przygotowuje wersję Samsunga Galaxy Pocket z „Plusem”.

O modelu smartfonu oznaczonym jako GT-S5301 (Galaxy Pocket to GT-S5300) jeszcze niewiele wiadomo. Samsung Galaxy Pocket Plus będzie zapewne podobny do swojego poprzednika i może mieć szybszy procesor i więcej pamięci RAM (Galaxy Pocket ma procesor Broadcom 832 MHz i 256 MB RAM).

Najważniejsza zmiana będzie widoczna w oprogramowaniu. Galaxy Pocket Plus będzie pracował pod kontrolą systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich, a nie 2.3.6 Gingerbread jak „kieszonkowy bez Plusa”.

Oprogramowanie, które trafiło do sieci datowane jest na miesiąc październik i przygotowane z myślą o użytkownikach mieszkających w Belgii. Snuje to pewne nadzieję, że już wkrótce Galaxy Pocket Plus pojawi się w innych europejskich państwach.

źródło: SamsungWorld via gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *