10 milionów tabletofonów Samsung Galaxy Note, 5 milionów Galaxy Note II w dwa miesiące i 30 milionów smartfonów Galaxy S III w 150 dni od premiery! Te liczby naprawdę robią wrażenie, a Samsung swoją rodziną „galaktycznych” urządzeń robi furorę na całym świecie. Z ostatnich informacji wynika, że południowokoreański gigant sprzedał w samych Indiach ponad 10 milionów smartfonów Galaxy. 

Samsung ogłosił dzisiaj, że od czasu premiery pierwszego przedstawiciela linii Galaxy – Samsunga Galaxy S (premiera w czerwcu 2010 roku) sprzedał na indyjskim rynku ponad 10 milionów smartfonów Galaxy. Nie ma dokładnych danych na temat, jaki wkład w ten sukces mają poszczególne urządzenia, ale mówi się, że Samsung Galaxy Y, obydwa tabletofony Samsung Galaxy Note i Samsung Galaxy S III stanowią trochę ponad 50 % całej sprzedaży.

„Innowacyjne urządzenia jak Samsung Galaxy S, Galaxy S II i Galaxy S III, Galaxy Note i Galaxy Note II oraz Galaxy Y dotarły do wyobraźni klientów …” – Samsung Vice-president (Mobile) Asim Warsi

Samsung napędza rozwój smartfonowego rynku w Indiach i od zeszłego roku jest niekwestionowanym liderem w tej kategorii. Obecnie na tamtejszym rynku oficjalnie jest dostępnych 13 urządzeń z serii Galaxy. Ciekaw jestem, jak ta sytuacja przedstawia się w Polsce?

źródło:  sammyhub.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *