Czy aby Samsung nie rozpieszcza za bardzo swoich klientów? Amerykański oddział firmy Samsung przygotował promocję, w której użytkownicy dwóch najświeższych urządzeń jak Galaxy S III i Galaxy Note II mogą zgarnąć darmowe etui Flip Cover i tagi TecTile.

Zapewne każdy wie co to jest i do czego służy Flip Cover, ale czym jest tag TecTile? Już spieszę z wyjaśnieniami. Jest to kwadratowa, samoprzylepna naklejka z chipem, która działa wykorzystując technologię NFC. Za pomocą specjalnej aplikacji na system Android, tag TecTile można zaprogramować i przypisać mu różne funkcje, np. wyciszanie telefonu czy włączanie Wi-Fi.

Użytkownicy, którzy zakupili na terenie Stanów Zjednoczonych jedno z dwóch urządzeń Samsunga – smartfon Galaxy S III lub tabletofon Galaxy Note II – i zarejestrują je na specjalnie przygotowanej stronie, mają szansę na zdobycie oryginalnego etui Flip Cover i sześć tagów TecTile. Wystarczy wypełnić krótki formularz podając numer IMEI urządzenia i kilka danych dotyczących właściciela.

źródło: Samsung Mobile USA via sammyhub.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *