Samsung robi nie tylko dobre, wydajne i przełomowe smartfony z najwyższej półki. Dobrze ma się też segment średni i ten najniższy, a to za sprawą telefonów komórkowych oferujących najwięcej w stosunkowo przystępnej cenie. Takim urządzeniem może być chociażby Samsung GT-B7810. Czy to następca Samsunga Galaxy M Pro?

Samsunga Galaxy M Pro wybierali głównie młodzi użytkownicy, dla których ważne jest pisanie SMS’ów i szybki dostęp do portali społecznościowych. Za pewne nowy Samsung, oznaczony jako GT-B7810 też trafi w podobne ręce. Wszystko to za sprawą sprzętowej klawiatury QWERTY i systemu Android.

Jeszcze niewiele wiadomo na temat specyfikacji nowego „kalkulatora”, ale z tego co udało się do tej pory dowiedzieć, GT-B7810 będzie posiadał ekran o przekątnej około 2,6″ i rozdzielczości HVGA, baterię o pojemności 1200 mAh, Wi-Fi, Bluetooth 3.0 i slot na karty microSD. System Android będzie prawdopodobnie będzie w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Patrząc na wykonanie Samsunga GT-B7810 na myśl przychodzi nam modele C3322, czy C3530, które częściowo są wykonane z metalu. nie inaczej może być z opisywanym telefonem z QWERTY. Jak widać na zdjęciach, klapka zasłaniająca baterię i przedni korpus telefonu mogą być wykonane z metalu (bądź jest to bardzo dobra jego imitacja).

Jak podaje źródło, Samsung GT-B7810 uzyskał certyfikat FCC. Cena telefonu jak i jego dostępność nie są jeszcze znane.

źródło: sammyhub.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *