Parę dni temu pisaliśmy o dwóch nowych kolorach Samsunga Galaxy Note II, które pojawiły się w sieci za sprawą jednego z koreańskich magazynów. Najnowszy tabletofon Samsunga, jak można było zobaczyć na zdjęciu, być może już wkrótce będzie dostępny w czerwonej i brązowej wersji kolorystycznej. Ta druga wersja trafiła już w ręce jednego z użytkowników, który pochwalił się swoją nową zabawką na stronie ePrice.

Samsung Galaxy Note II w kolorze brązowym (Amber Brown) wygląda prawie identycznie jak każdy inny Galaxy Note II. Jedyna różnica to oczywiście kolor obudowy i logo japońskiego operatora NTT DoCoMo umieszczone nad ekranem.

[nggallery id=24]

Różnicę zauważymy również patrząc na pudełko urządzenia. Jest na nim zdjęcie tabletofonu, jego nazwa, ale można zauważyć także logo japońskiego operatora i oznaczenie Galaxy Note II na tamtejszym rynku (SC-02E).

Ciekawostką jest także coś w rodzaju wystającej anteny, widocznej na zdjęciu nr 13. Czyżby to antena do odbioru naziemnej telewizji?

Samsung nie ogłosił jeszcze nowych wersji kolorystycznych Galaxy Note II, wiec oficjalnie urządzenie jest dostępne w kolorze białym (Marble White) i szarym (Titanium Grey). Możliwie, że nowe kolory pojawią się na targach CES w Las Vegas lub MWC, które odbędą się w Barcelonie.

źródło: ePrice via sammobile.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy Note II w kolorze Amber Brown (galeria zdjęć)”

  • 7 stycznia 2013 at 19:11

    Wygląda epicko, mam nadzieję, że Sammy wkrótce także u nas wypuści ten kolorek!