Co chwilę w sieci pojawiają się informacje na temat przyszłego flagowego modelu koreańskiej firmy, czyli Samsunga Galaxy S IV. Pod koniec grudnia ubiegłego roku mogliście przeczytać, że Galaxy S IV prawdopodobnie będzie posiadał rysik S-Pen i zobaczyć pewną koncepcję, jak wyczekiwany przez wszystkich smartfon może wyglądać. Było także zaproszenie, na których widnieje data i miejsce premiery urządzenia – 4 marzec 2013 na konferencji Unpacked w Korei Południowej. Teraz źródłem newsa jest strona producenta, gdzie pojawiło się oznaczenie Samsunga Galaxy S IV.

Do listy urządzeń na stronie Global Download Centre został dodany smartfon o kodowej nazwie GT-9500X. Jak już wiemy do tej pory, pod liczbą „9500” prawdopodobnie kryje się Samsung Galaxy S IV. Wcześniej poznaliśmy inne oznaczenia jak GT-I9500 czy GT-9505, które kolejno określają wersję międzynarodową urządzenia i model wspierający LTE. „X” w nazwie kodowej może świadczyć o tym, że jest to wersja testowa (prototyp) najnowszego smartfonu Samsunga.

Podobno na targach CES 2013, które oficjalnie rozpoczną się już jutro, Samsung pokaże Galaxy S IV (bądź jego prototyp w specjalnej obudowie) niektórym ważniejszym osobom z branży za zamkniętymi drzwiami. Nie mniej jednak musimy się jeszcze trochę uzbroić w cierpliwość i poczekać do targów w Barcelonie, gdzie, jak wskazuje na to zaproszenie, ma odbyć się premiera smartfonu.

źródło: samsung.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 replies on “Samsung Galaxy S IV pojawił się na stronie producenta?”

 • marcinek
  7 stycznia 2013 at 20:20

  4 marzec.. hmm nie wiedziałem, że w 2013 roku mamy aż cztery marce.

  • Krzysztof Nawrot
   7 stycznia 2013 at 20:23

   Ahh, jaki ten Internet byłby nudny, gdyby nie tacy użytkownicy jak ty 😉

   • mistgras
    7 stycznia 2013 at 20:34

    No masakra xD co za koleś :d

 • marcinek
  7 stycznia 2013 at 20:34

  Racja. I coraz głupszy.

 • Krzysztof Nawrot
  7 stycznia 2013 at 20:39

  Panowie, prowadźmy dyskusję na temat smartfonów i innych urządzeń 🙂