Zaledwie kilka dni temu została udostępniona aktualizacja do Androida 4.1.2 Jelly Bean dla smartfonów Samsung Galaxy S III zakupionych w sieci Orange. Tym samym pomarańczowy operator stał się pierwszym na rynku, który wydał nową wersję systemu dla flagowca Samsunga. Teraz czas na klientów Plusa, bo jak poinformował Samsung, nowa aktualizacja dla Galaxy S III jest już dostępna.

Informacja o nowej aktualizacji została umieszczona przez Samsunga na Facebooku, a dokładniej na profilu Telefony Samsung. Jak można się doczytać jest to Android 4.1.2 Jelly Bean dla smartfonów Samsung Galaxy S III, pochodzących z sieci Plus.

Powiadomienie o dostępności nowej aktualizacji powinna się Wam wyświetlić na belce w telefonie. Sam proces instalacji można wykonać w trybie Over the Air lub za pośrednictwem programu Samsung Kies (Warto sprawdzić tą drugą opcję, jeśli aktualizacja nie zostanie wykryta automatycznie).

Aktualizacja dotyczy oczywiście wszystkich wersji kolorystycznych smartfonu Samsung Galaxy S III, a nie tylko czerwonej jak na zdjęciu. Zdjęcie jest poglądowe.

I jak „Plusowcy”, jesteście już po aktualizacji? Czekamy na Wasze wrażenia i opinie w komentarzach.

źródło: Telefony Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Android 4.1.2 Jelly Bean dla smartfonów Galaxy S III z sieci Plus”

  • Kub
    21 stycznia 2013 at 13:44

    Calkiem przyjemnie pare zmian ale naprawde potrzebnych 🙂