Informacje o Galaxy S III w limitowanej edycji La Fleur pojawiły się już w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy też można było przeczytać, że oprócz flagowego modelu Samsunga z kwiatowymi wzorami na rynek trafią nowe kolory kilku innych urządzeń koreańskiej firmy, jak Galaxy S III mini czy Galaxy Note II. Dużo z tego okazało się prawdą. Samsung oficjalnie ogłosił nową linię modeli z edycji La Fleur na 2013 rok, wśród których znalazły się jedne z popularniejszych smartfonów ostatnich miesięcy.

Seria La Fleur już niebawem powiększy się o kilka nowych telefonów. Jak podaje jeden z rosyjskich serwisów, będzie to łącznie 6 modeli – biała i czerwona wersja Samsunga Galaxy S III, Samsung Galaxy S III mini, Samsung Galaxy Ace 2 oraz dwa smartfony z dual SIM, Samsung Galaxy S Duos i Samsung Galaxy Ace Duos.

samsung-galaxy-s3-la-fleur-white
Samsung Galaxy S III La Fleur – wariant biały
Samsung Galaxy S III La Fleur - wariant czerwony
Samsung Galaxy S III La Fleur – wariant czerwony

Urządzenia z limitowanej edycji pod względem specyfikacji nie będą się różnić od ich standardowych odpowiedników. Jedyne zmiany zauważymy w wyglądzie. Na obudowie pojawi się kolorowy, kwiatowy motyw i w niektórych przypadkach logo La Fleur.

Samsung Galaxy S III mini La Fleur
Samsung Galaxy S III mini La Fleur
Samsung Galaxy Ace 2 La Fleur
Samsung Galaxy Ace 2 La Fleur

Wszystkie nowe wersje smartfonów trafią do sprzedaży już 1 lutego 2013 roku. Początkowo będą dostępne w Rosji, ale do połowy przyszłego miesiąca mają zagościć w innych krajach na całym świecie. I jak panowie, macie już prezent dla swojej ukochanej na Walentynki? 

Samsung Galaxy Ace Duos La Fleur
Samsung Galaxy Ace Duos La Fleur
Samsung Galaxy S Duos La Fleur
Samsung Galaxy S Duos La Fleur

źródło: Hi-Tech via gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *