Samsung Galaxy Note II jest już dostępny w kilku kolorach (biały i szary w Polsce), ale ciągle brakowało wersji stworzonej głównie z myślą o płci pięknej. W różowym kolorze mieliśmy już okazję zobaczyć między innymi Samsunga Galaxy S III czy Galaxy Note. Teraz przyszedł czas na drugą generację tabletofonu, czyli Samsunga Galaxy Note II.

Mogłoby się wydawać, że gabaryty Samsunga Galaxy Note II nie pasują do zgrabnych kobiecych dłoni. Koreańska firma chyba uważa inaczej, bo oficjalnie zaprezentowała nową wersję tabletofonu w kolorze różowym. Nie mniej jednak ten model musi być stworzony z myślą o płci pięknej, bo ja osobiście nie wyobrażam sobie jakiegoś biznesmena, trzymającego w ręku różowego Samsunga Galaxy Note II.

[nggallery id=54]

Cała tylna obudowa jak i przód smartfono-tabletu w nowej wersji mienią się odcieniami różu. Materiał z jakiego została wykonana tylna klapka jest taki sam jak w innych wariantach kolorystycznych – błyszczący plastik. Co ciekawe, nowej barwy nabrał też rysik S-Pen, ale to nic dziwnego, bo musi pasować do ogólnej kolorystyki urządzenia.

Do tej pory różowy Samsung Galaxy Note II pojawił się tylko na tajwańskiej stronie Samsunga. Na obecną chwilę nie wiadomo kiedy ta wersja kolorystyczna zawita do Polski. Więcej informacji o dostępności pojawi się wkrótce.

źródło: gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *