„Smartfony Samsung. Śmiesznie proste w obsłudze.”, pod takim hasłem ruszyła kolejna ogólnopolska kampania reklamowa promująca smartfony Samsunga z rodziny Galaxy i ich funkcje. Działania marketingowe rozpoczęły się kilka dni temu, będą trwały do końca przyszłego miesiąca, a różne formy reklamy będzie można zobaczyć między innymi w telewizji, kinach i prasie.

Kampania reklamowa skupia się na funkcjach i możliwościach nowoczesnych smartfonów i tanich kosztach dostępu do internetu mobilnego, ale przede wszystkich podkreśla prosty interfejs użytkownika i łatwość obsługi. Pokazuje, że „inteligentne” telefony z systemem i dotykowym ekranem nie są skierowane tylko do młodzieży i z ich obsługą poradzą sobie nawet osoby starsze.

Reklama swoim zasięgiem obejmą całą Polskę i będzie występować w różnych formach przekazu. Materiały reklamowe znajdziemy w prasie, na najpopularniejszych portalach internetowych, serwisach społecznościowych, w punktach operatorów telefonii komórkowej i w galeriach handlowych.

Nie zabraknie także kilku spotów reklamowych, które będą wyświetlane w kinach przed seansami i w telewizji. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji trafić na którąś z nowych reklam, możecie je śmiało obejrzeć poniżej. Trzeba przyznać, że te krótkie spoty mają w sobie to „coś”, przez co pojawia się uśmiech na twarzy 🙂

Smartfony Samsung – Jednym Paluszkiem

Smartfony Samsung – Jaki Jesteś Śliczny

Kampania w głównej mierze dotyczy trzech smartfonów – Samsunga Galaxy S III mini, Samsunga Galaxy Ace 2 i Samsunga Galaxy mini 2. Czy patrząc na te urządzenia nasuwa Wam się pewna myśl? Pierwszy z nich, czyli mniejsza wersja Samsunga Galaxy S III trafiła na rynek z fabrycznie zainstalowanym Androidem 4.1.1 Jelly Bean, a zaraz po premierze dostała aktualizację do wersji 4.1.2.

Aktualizacja do nowszej wersji Androida dla dwóch pozostałych smartfonów została zapowiedziana już jakiś czas temu i wygląda na to, że już niebawem może zostać udostępniona. Zgodnie z harmonogramem, który pojawił się na początku lutego za sprawą ukraińskiego oddziału Samsunga, nowa wersja oprogramowania dla Galaxy Ace 2 ma zostać wydana pod koniec kwietnia, ale nie wyklucza się, że może to nastąpić wcześniej.

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Śmiesznie proste w obsłudze – nowa kampania reklamowa smartfonów Samsung (wideo)”

  • Zoska
    13 lutego 2013 at 22:18

    Jaki jesteś śliczny, rozwaliło mnie to 😀