Pewnie większość z Was wie, że najnowszy flagowiec Samsunga – Galaxy S IV ma zostać oficjalnie zaprezentowany za dwa tygodnie, dokładnie 14. marca w Nowym Yorku. Jeśli jednak są takie osoby, które ta informacja ominęła, odsyłam do tego wpisu. Samsung po raz kolejny, tym razem za pośrednictwem Twittera zapraszam nas na premierę 4. generacji smartfonu Galaxy S.

„Be Ready 4 The Next Galaxy” – takie właśnie hasło możemy przeczytać na najnowszej zapowiedzi od Samsunga. Jest też data, godzina, a także miejsce premiery. Konferencja Samsung Mobile UNPACKED 2013 odbędzie się 14. marca 2013 roku o godzinie 19:00 (01:00 czasu polskiego) na Time Square w Nowym Yorku. Zapamiętajcie bardzo dokładnie te informacje, bo właśnie wtedy mobilny świat pozna Samsunga Galaxy S IV.

be-ready-4-the-next-galaxy

Co więcej, konferencja Samsunga, podobnie jak w zeszłym roku, gdy prezentowany był Samsung Galaxy S III, będzie transmitowana na żywo i będzie można ją śledzić w Internecie. My również postaramy się przygotować relację „słowo po słowie”, choć liczymy się z tym, że z powodu później godziny frekwencja może nie być duża. Liczymy jednak, że ci najbardziej zainteresowani będą z nami.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Be Ready 4 The Next Galaxy – nowa zapowiedź premiery Samsunga Galaxy S IV”

 • mistgras
  28 lutego 2013 at 17:30

  A będziecie dawać też linka odsyłającego? Czy streamować będziecie na swojej stronie?

  • Krzysztof Nawrot
   28 lutego 2013 at 17:33

   Zobaczymy, ale najpewniej będzie link i będzie to nazwijmy „tekstowo-zdjęciowa” relacja 😛

   • mistgras
    1 marca 2013 at 02:33

    Acha to spoko.