Nie możecie się już doczekać Samsunga Galaxy S IV, prawda? Ja już odliczam dni do jego premiery, ale na całe szczęście nie zostało ich dużo, bo tylko 10. Właśnie 14. marca w Nowym Yorku świat pozna kolejny flagowy smartfon Koreańczyków. Mimo tego, że za oknem kilka stopni na plusie, Samsung podgrzewa atmosferę i wypuszcza pierwszy teaser zapowiadający Samsung Mobile UNPACKED 2013 i prezentację Samsunga Galaxy S IV.

Teraz już nikt niema wątpliwości, co 14. marca będzie największym wydarzeniem w branży IT. Od wielu  tygodni w sieci krążą plotki o Samsungu Galaxy S IV, jego wyglądzie i specyfikacji, ale to co najważnijesze zostało zawarte na oficjalnym zaproszeniu„Ready 4 The Show. Come And Meet The Next Galaxy”. To właśnie ta czwórka w pierwszym zdaniu upewniła nas, że już niedługo 4. generacja Galaxy S stanie się faktem.

Już za 10 dni wszystkie oczy będą skierowanie na Time Square w Nowym Yorku, gdzie Samsung zaprezentuje wszystkim swój nowy, flagowy smartfon Galaxy S IV. Właśnie na oficjalnym koncie Samsung Mobile w serwisie YouTube pojawiła się pierwsza wideo-zapowiedź premiery Samsunga Galaxy S IV.

Krótki, bo niespełna  półtora-minutowy filmik opowiada historię o chłopcu o imieniu Jeremy, który został tajnym wysłannikiem Samsunga. Na spotkaniu dostał on tajemnicze, białe pudełko z logo konferencji UNPACKED, którego nie może otwierać aż do premiery. Mógł jedynie zajrzeć do środka w obecności pracownika, ale musi zrobić wszystko, by dochować tajemnicy i nie wydać tego co jest w środku. Nie wykluczone, że ten młody Pan będzie jedną z osób, która pojawi się za niecałe 2 tygodnie na konferencji.

samsung-galaxy-s4-teaser-jeremy

samsung-galaxy-s4-teaser-jeremy-box

Na początku słyszymy także wypowiedź pewnego taksówkarza, który mówi, że „to będzie najbardziej niesamowity produkt, który pojawi się na rynku” i będzie taką rewolucją jak wtedy, gdy „telewizory stały się kolorowe”.

samsung-galaxy-s4-teaser-01

Wielu użytkowników zastanawia fakt, jaki telefon trzyma mężczyzna w 14 sekundzie filmu? Niektórzy twierdzą, że jest to właśnie Samsung Galaxy S IV, ale ja mam zgoła odmienne zdanie. Byłoby to trochę bez sensu, bo przecież tajemniczy smartfon zamknięty jest w pudełku. Uważam, że urządzenie, które pracownik schował do kieszeni marynarki to po prostu Samsung Galaxy Note II. Wystarczy spojrzeć na gabaryty, kolor czy wielkość w stosunku do ręki dorosłego człowieka. A Wy jakie macie zdanie?

samsung-galaxy-s4-teaser-02

Teraz pewnie w głowach wielu z Was pojawia się coraz więcej myśli o Samsungu Galaxy S IV. Nie martwcie się, ja mam ta samo ;). Premiera kolejnego „galaktycznego” urządzenia zbliża się wielkimi krokami i z pewnością takiego wydarzenia nie można przegapić.

źródło: SamsungMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Co kryje się w pudełku? Samsung opublikował pierwszy teaser zapowiadający premierę Samsunga Galaxy S IV (wideo)”

  • Pawel Kukulak
    4 marca 2013 at 20:20

    Reklama straszna, paskudny dzieciak, nie każdy lubi paskudne dzieci.

  • klik
    4 marca 2013 at 21:28

    No po tym artykule to jestem naprawdę ciekaw co znajduje się w tym pudełku:D