Zawsze gdy zbliża się odsłona nowego urządzenia Samsunga, a zwłaszcza z rodziny Galaxy S, towarzyszy temu ekscytacja i wielkie poruszenie wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe. Głównie takim miejscem jest Internet, gdzie w ostatnim czasie, praktycznie każdego dnia dostajemy świeże wieści o kolejnym flagowym modelu Koreańczyków. Premiera już za tydzień, 14. marca. Jeśli jednak zdarzyłoby się Wam zapomnieć o tej imprezie i jakimś trafem jesteście w Nowego Yorku, o prezentacji Samsunga Galaxy S IV przypomną wielkie billboardy porozwieszane na budynkach.

Osoby, które w najbliższym tygodniu będą przemierzały ulice w południowej części Manhattanu w Nowym Yorku z pewnością zwrócą uwagę na białe i czarne plakaty reklamowe z napisem „Be Ready 4 The Next Galaxy”, co może świadczyć tylko o jednym – premierze Samsunga Galaxy S IV. Zauważenie ich nie będzie trudne, bo są naprawdę ogromne i rozwieszone na budynkach przy najczęściej uczęszczanych skrzyżowaniach. My to zadanie będziemy mieć trochę utrudnione, bo od Time Square dzieli nas od jakieś 7 tysięcy kilometrów, ale na całe szczęście można to zobaczyć na poniższych zdjęciach.

be-ready-4-next-galaxy-billboard-01

be-ready-4-next-galaxy-billboard-02

be-ready-4-next-galaxy-billboard-03

Z pewnością odliczacie już każdą godzinę, każdą minutę aż JK Shin wyjmie z kieszeni swojej marynarki Samsunga Galaxy S IV? Premiera tego smartfonu jest najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w branży IT, którego nie można przegapić. Jeszcze raz przypominamy – „Czwórka” ujrzy światło dzienne już za tydzień, 14. marca o godzinie 19:00 czasu lokalnego na konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2013, Time Square w Nowym Yorku. Czekamy!

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Ogromne plakaty zapowiadające premierę Samsunga Galaxy S IV pojawiły się na Time Square”

 • klik
  7 marca 2013 at 20:17

  A gdzie będzie można ją zobaczyć na żywo?

  • Krzysztof Nawrot
   7 marca 2013 at 20:28

   Będzie Livestream na youtube.com/SamsungMobile i relacja na naszej stronie 😉

 • klik
  7 marca 2013 at 20:59

  Thank you 🙂