Odliczanie do premiery Samsunga Galaxy S IV właśnie się zaczęło. Musimy wytrzymać jeszcze niecałe trzy dni aż Samsung zaprezentuje światu następcę Galaxy S III. W sieci pojawiło się właśnie pierwsze, oficjalnie zdjęcie z przyszłym flagowym modelem Samsunga.Samsung Galaxy S IV niewątpliwie będzie jednym z lepszych smartfonów (jak nie najlepszym?) 2013 roku, za równo pod względem zastosowanych podzespołów i wydajności, jak też unikalnych, inteligentnych funkcji. Wiele osób marzy, by choć na chwilę wziąć go do ręki i sprawdzić, co to cudo potrafi. Z pewnością ten czas nastąpi, ale jak narazie możemy tylko wyczekiwać 14. marca (czasu lokalnego) i konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2013, na której zostanie zaprezentowany Galaxy S IV.

samsung-galaxy-s4-official-mobile-usa-facebook

Samsung z każdym dniem podkręca atmosferę. Czym dzisiaj dołożył do pieca? Na profilu Samsung Mobile USA w serwisie Facebook pojawił się pierwszy materiał graficzny, częściowo odsłaniający tajemnicę na temat wyglądu Samsunga Galaxy S IV. Częściowo, bo na zdjęciu widzimy tylko górną część smartfonu z logo Samsung i trochę lewej krawędzi urządzenia, a reszta jest skąpana w mroku.

Wczoraj w sieci pojawiły się zdjęcia z rzekomo Samsungiem Galaxy S IV przeznaczonym na rynek chiński i oznaczonym jako GT-I9502. Wygląda na to, że smartfon z wczorajszych fotografii i ten, który pojawił się dzisiaj to te same urządzenia. Podobieństwo rzuca się od razu. Taki sam stopień zaokrąglenia krawędzi, identyczne umiejscowienie ekranu (taka sama odległość ekranu od górnej jak i lewej krawędzi) i logo Samsung nad wyświetlaczem. Pytanie tylko gdzie podział się głośnik? Czy zdjęcia, które pojawiły się wczoraj rzeczywiście przedstawiają finalną wersję 4. generacji smartfonu Galaxy S?

samsung-galaxy-s4-official

Uff, mi już gorąco, a Wam? Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Chyba nikomu nie trzeba przypominać daty konferencji, ale napiszę o tym jeszcze raz. Wszystkie potrzebne dane są poniżej:

Samsung Mobile UNPACKED 2013 Episode 1
Miejsce: Time Square, Nowy York
Data: 14. marca 2013 r.
Godzina czasu lokalnego: 19:00 EST
Godzina czasu polskiego: 01:00 (15.03)

źródło: Samsung Mobile USA

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 replies on “Samsung Galaxy S IV na pierwszym oficjalnym zdjęciu!”

 • Zoska
  12 marca 2013 at 13:35

  Oj, intrygujące 😀 Się nie mogę doczekać się!

 • marcinek
  12 marca 2013 at 14:30

  To ja w ulubionym temacie: nie mamy czternastu marców, więc nie może być „14 marzec”. Jak dla mnie wystarczy 14 marca 😛
  Ale na S4 czekam, i jak matka korporacja dowali roboty, to i streaming live, jeśli będzie, obejrzę. W każdym razie wysłużony Ace idzie na emeryturę, pytanie czy zastąpi go Note >=2 czy S4? Mam nadzieję, że Samsung zachowa się cenowo podobnie do Appla: nowy produkt dostaje cenę zastępowanego, a stary tanieje.

  • Krzysztof Nawrot
   12 marca 2013 at 14:45

   Oj tam, czepiasz się 😛

   Pewnie sugerowana cena detaliczna Galaxy S IV będzie w okolicach 3 tysięcy, podobnie jak to było w przypadku Galaxy S III.
   Czy trójka stanieje? Pewnie tak, choć już teraz można ją „wyrwać” za ok. 1400-1500 zł, więc nie jest źle.

   • marcinek
    12 marca 2013 at 15:17

    Matka – polonistka. To taka trauma. 😉
    Z danych wychodzi, że S4 będzie miał bliżej do Note 2 niż S3. I git. Pasuje mi ten rozmiar.
    BTW, wczoraj przyleciał 4.1.2 na żonkowego Note 2 – firmware z brandem Plusa,ale chodzi w Orange.

 • piahu
  13 marca 2013 at 09:49

  Brak głosnika do rozmów na fotografii.

  • Krzysztof Nawrot
   13 marca 2013 at 11:20

   To też napisałem… 😉

 • zelloo
  21 kwietnia 2013 at 09:13

  Zapowiada się super, już widziałem że komputronik na głównej promuje pre-order wersji z 4 rdzeniowym snapdragonem, ciekawe czy dużo trzeba będzie dopłacić do wersji 8 rdzeniowej.