Samsung Galaxy S III to chyba jeden z nowszych smartfonów giganta z Korei Południowej, który występuje w tak dużej ilości wariantów kolorystycznych. Mamy wersje w odcieniu białym, granatowym, czarnym, szarym, czerwonym i brązowym, a na horyzoncie widać już kolejną, tym razem w kolorze fioletowym. Jak wynika z najnowszych informacji, Galaxy S III w nowych szatach pojawił się na oficjalnej stronie producenta.

Pierwsze wzmianki o nowej wersji kolorystycznej Galaxy S III pojawiły się w sieci nieco ponad tydzień temu. Wtedy też, niejaki użytkownik @evleaks udostępnił na Twitterze zdjęcie prezentujące przód i tył smartfonu Samsunga w fioletowym kolorze.

Zanim jednak przejdziemy do kwestii dostępności urządzenia, zadam Wam jedno krótkie pytanie – Czy wiecie co to jest ametyst? Pewnie wydaje Wam się to dziwne, ale pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Ametyst to minerał, przezroczysta odmiana kwarcu o fioletowym bądź purpurowym zabarwieniu. Teraz już widzicie powiązanie? Samsung wprowadzając Galaxy S III na rynek zapoczątkował nową linię urządzeń inspirowanych naturą, dlatego też nazwa fioletowej wersji pochodzi od wspomnianego minerału i nazywa się po prostu Amethyst.

galaxy-s3-amethyst-sprint

Galaxy S III w kolorze fioletowym jak wiadomo na chwilę obecną, będzie dostępny wyłącznie w amerykańskiej sieci Sprint, a jego premiera przewidziana jest na połowę kwietnia. Nie wiadomo zatem, czy i kiedy fioletowa odsłona pojawi się w innych krajach, w tym w Polsce. Wygląda więc na to, że jedynym sposobem na zdobycie nowego wariantu kolorystycznego „Trójki” będą aukcje internetowe i szeroko pojęty wolny rynek. ciekawe co na to sieć Play?

źródło: Samsung via SammyHub

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *