Nie możecie się już doczekać sklepowej premiery Samsunga Galaxy S 4 w Polsce? Smartfon ma być dostępny oficjalnie od 27 kwietnia, ale można go już teraz zarezerwować, korzystając przy tym ze specjalnej promocji. Zamawiając flagowy smartfon Samsunga w ofercie przedsprzedażowej dostaniemy w komplecie dedykowane etui S View Cover.

Samsung Galaxy S 4 zaraz po swojej polskiej premierze na otwarciu pierwszego w naszym kraju Samsung Brand Store, pojawił się w ofertach przedsprzedażowych w kilku sklepach internetowych. Można go nie tylko kupić o kilka złotych taniej (9 złotych, zawsze coś), ale także skorzystać ze specjalnej promocji, w której zupełnie za darmo otrzymamy oryginalne etui S View Cover, dopasowane do wersji kolorystycznej smartfonu.

Galaxy S 4 z dedykowanym etui jest obecnie dostępny w RTV Euro AGD, Komputroniku i Vobisie (dane z Ceneo, godz. 18:00). W dwóch pierwszych cena smartfonu wynosi 2790 złotych, a w tym ostatnim jest taka jak sugerowana cena producenta – 2799 złotych. Samsung Galaxy S 4 oznaczony jako GT-I9505 posiada 4-rdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 600 i 16 GB pamięci wbudowanej. Wersja z autorskim Exynosem od Samsunga zaliczy lekki poślizg, ale krążą także plotki, że może ona być pominięta na polskim rynku.

Weźmy pod lupę ofertę sklepu Euro. W wynikach wyszukiwania wyświetlają się tylko dwie pozycje z Galaxy S 4 w kolorze białym i czarnym (w opisie sklepu widnieje kolor granatowy, ale my będziemy się trzymać oryginalnego nazewnictwa, tłumacząc wersję angielską – Black Mist), lecz bez Cover’a. Oferta z etui S View Cover znajduje się w zakładce „Taniej w zestawie”, gdy przejdziemy na stronę Galaxy S 4 w konkretnym kolorze. Niestety za równo w przypadku smartfonu w kolorze białym jak i czarnym dodawane jest etui w kolorze ciemnym, oznaczone jako EF-CI950BBEGWW.

samsung-galaxy-s4-euro-preorder

W sklepie Vobis jest nieco inaczej. Co prawda tytuł oferty nie wskazuje na kolor etui jakie znajduje się w komplecie, lecz możemy wnioskować po zdjęciu, że jest ono dopasowane pod kolorystykę Galaxy S 4. Smartfon będzie dostępny „Wkrótce w ofercie”, a więcej informacji na temat realizacji zamówienia w tym sklepie można uzyskać pod numerem telefonu 801 886 247.

samsung-galaxy-s4-vobis-s-view-cover

Został nam jeszcze Komputronik. Wygląda na to, że w tym sklepie, podobnie jak w Vobisie etui dobierane jest pod kolor smartfonu. Co ciekawe w ofercie znajduje się także dodatkowa bateria i obudowa do Galaxy S 4, którą można nabyć za 139,90 złotych, ale jest tymczasowo niedostępna. Zamówienia zestawów promocyjnych (Galaxy S 4 + etui) będą realizowane już od 29 kwietnia, a wysyłka „samych” Galaxy S 4 będzie możliwa od 7 maja.

samsung-galaxy-s4-komputronik-preorder

Oferta specjalna z S View Cover dotyczy zamówień złożonych w przedsprzedaży przed dniem 27 kwietnia 2013 roku.

A Wy jaką wersją jesteście zainteresowani? Rzucicie się na pierwszy ogień i kupicie Galaxy S 4 z układem Qualcomm’a czy może wstrzymacie się do pojawienia się smartfonu z Exynosem? Czy uważacie, że oferta pre-order jest atrakcyjna?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy S 4 dostępny w przedsprzedaży w Polsce z dodatkowym etui S View Cover”

  • klik
    22 kwietnia 2013 at 16:49

    to z tym etui to jedna wielka ściema po prostu sklepy chcą zarobić a w jaki sposób? w taki że etui ma wartość 100 zł a s4 kosztuje 2790 czyli 2800 tyle że za miesiąc cena na 100% spadnie do 2500 dlatego stosują chwyta a żeby ludzie już kupili ten telefon bo wdł tego sposobu zarobią 200 zł na każdym zamówionym telefonie to tyle a tak po za tym to fajny fon i sam bym kupił ale na razie muszę się jeszcze użerać z tą starą s3 😛

  • Pinokio
    18 lipca 2013 at 12:09