Samsung Galaxy Note III to po obecnym flagowym modelu Samsunga najbardziej wyczekiwane urządzenie 2013 roku. Premiera trzeciej generacji tabletofonu z rysikiem S-Pen już została potwierdzona i najpewniej zobaczymy go na tegorocznych targach IFA 2013, które rozpoczną się na początku września w Berlinie. Powoli zalewa nas fala nowych informacji, a najnowsze dotyczą pewnego zdjęcia, które prawdopodobnie zostało wykonane Samsungiem Galaxy Note III.

Samsung Galaxy Note 3 - koncept [źródło: SmartFan]
Samsung Galaxy Note 3 – koncept [źródło: SmartFan]

Jest już niemal pewne, że Galaxy Note III zostanie wyposażony w 5,9-calowy ekran AMOLED, zapewne w rozdzielczości FullHD. Wiadomo jest też, że wydajność przyszłego tabletofonu nie może być mniejsza niż w Galaxy S 4, dlatego możemy spodziewać się silnego, czterordzeniowego układu, a nawet ośmiordzeniowej jednostki Exynos od Samsunga. A co z aparatem? Ostatnie doniesienia wskazywały, że będzie to „oczko” o matrycy 13 milionów pikseli, czyli podobne do tego jakie można spotkać w Galaxy S 4.

Zdjęcie z Galaxy Note 3 - dane EXIF [źródło: SmartFan]
Zdjęcie z Galaxy Note 3 – dane EXIF [źródło: SmartFan]

Dane o aparacie zdają się potwierdzać, bo do sieci trafiło zdjęcie rzekomo wykonane za pomocą Galaxy Note III. Może i fotografowany obiekt nie jest najlepszy, ale samo zdjęcie dostarcza nam sporo informacji na temat aparatu. Wyciągnięte ze zdjęcia dane EXIF wskazują na to, że fotografia została uchwycona przez urządzenie oznaczone jako GT-N7200 i działające w oparciu o oprogramowanie N7200XXUAMEB, pochodzące z maja bieżącego roku. Przypomnę, że Galaxy Note II to model o kodowej nazwie GT-N7100. Co więcej rozdzielczość zdjęcia, która wynosi 4128 x 2322 pikseli wskazuje na obecność aparatu własnie o rozdzielczości 13 Mpix.

Zdjęcie z Galaxy Note 3 [źródło: SmartFan]
Zdjęcie z Galaxy Note 3 [źródło: SmartFan]

Powyższe zdjęcie pojawiło się parę dni temu na forum serwisu SmartFan za sprawą użytkownika o nazwie Pyrto. Chodzą pogłoski, że może stanowić ono wyciek z Centrum Research & Development firmy Samsung, które ma swoją siedzibę w Łodzi. Musimy się jednak trochę wstrzymać by potwierdzić lub też zaprzeczyć powyższym informacjom, dlatego przyjmijcie je z lekkim przymrużeniem oka.

źródło: SmartFan

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *