Biały, czarny i niebieski – to trzy kolory w jakich do tej pory można spotkać Galaxy S 4. Rzecz jasna dwa pierwsze są z nami już od dnia światowej premiery flagowego smartfonu Samsunga, a trzeci, niebieski pojawił się tydzień temu w jednej z japońskich sieci komórkowych. Myślicie, że to koniec? Wygląda na to, że to dopiero początek, bo właśnie pojawiły się informacje o kolejnym wariancie kolorystycznym. Tym razem Samsunga Galaxy S 4 przemalowano na kolor brązowy.

Za równo poprzedni topowy smartfon Samsunga, czyli Galaxy S III jak i tabletofon Galaxy Note II początkowo trafiły na rynek w dwóch, nazwijmy to standardowych kolorach, a dopiero później, stopniowo pojawiały się kolejne wersje kolorystyczne o coraz to bardziej wyrafinowanych nazwach. Z tych ciekawszych warto wymienić rubinową czerwień, bursztynowy brąz czy też szafirową czerń. Nie zabrakło także wersji różowej, która znalazła zapewne upodobanie wśród płci pięknej.

Galaxy S 4 w kolorze brązowym [źródło: YouTube]
Galaxy S 4 w kolorze brązowym [źródło: YouTube]
Galaxy S 4 w kolorze brązowym [źródło: YouTube]
Galaxy S 4 w kolorze brązowym [źródło: YouTube]

Wygląda na to, że podobnie może być z najnowszym smartfonem Samsunga, Galaxy S 4, bo do białej, czarnej i niebieskiej (granatowej) wersji, dołączył, choć jeszcze nieoficjalnie wariant brązowy. Smartfon w takiej barwie zagościł w musicalowym filmie pod tytułem Hi Hey Hello, który możecie zobaczyć poniżej (1:08).

Muszę jednak przyznać, że brązowy kolor do Galaxy S 4 jakoś nie do końca mi pasuje. Oczywiście jest to kwestia gustu, ale według mnie, o wiele lepiej ten smartfon prezentuje się w kolorze czarnym czy nawet białym, sprawiając wrażenie bardziej eleganckiego i ekskluzywnego. Brązowy jest taki… nijaki.

A co Wy myślicie na ten temat? Czy jesteście skłonni zainwestować w brązowego Galaxy S 4?

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Samsung Galaxy S 4 tym razem na brązowo”

 • Nieznany
  22 maja 2013 at 21:36

  Ja uważam wręcz przeciwnie xd Wg mnie kolor brązowy i niebieski wyglądają najlepiej , a zwykle w innych modelach telefonów gustuje w czarnych kolorach.

  • Krzysztof Nawrot
   22 maja 2013 at 21:46

   No tak też napisałem, rzecz gustu 😉

 • Platonow
  26 września 2013 at 00:13

  Dorwę tego brązowego drania! 😛