Okres przedwakacyjny to idealny czas na promocje i „wychaczenie” dobrego sprzętu w jeszcze lepszej cenie. Sklepy prześcigają się w coraz to lepszych ofertach, a jedną z ciekawszych przygotował sklep Euro. W ofercie Extra Okazja znajdują się dwa smartfony Galaxy w całkiem korzystnej cenie – Galaxy S Advance i Galaxy mini 2.

Galaxy S Advance i Galaxy mini 2 to smartfony, które szczególnie spodobały się młodzieży. Pierwszy działa w oparciu o dwurdzeniowy procesor, wspomagany przez 768 MB pamięci RAM, a treści wyświetlane są na 4-calowym ekranem Super AMOLED, który jest lekko wygięty, co poprawia komfort obsługi.

Drugi, Galaxy mini 2 to smartfon z niskiej półki, co z resztą widać po jego parametrach i cenie. W smartfonie znajdziemy jednordzeniowy procesor 800 MHz i 512 MB pamięci operacyjnej. W porównaniu do Galaxy S Advance,  mamy mniejszy, 3,27-calowy ekran TFT i słabszy aparat 3,2 Mpix (5 Mpix w Galaxy S Advance). W zestawie oprócz podstawowych akcesoriów znajdziemy dwie tylne klapki baterii w dwóch kolorach.

Samsung Galaxy S Advance w ofercie Euro jest dostępny za 777 złotych, zarówno w kolorze białym jak i czarnym. Dotychczasowa cena była sporo wyższa, bo wynosiła 899 złotych, więc szybko przeliczając, mamy do czynienia z 15% rabatem.

Samsung Galaxy S Advance - biały [źródło: Euro]
Samsung Galaxy S Advance – biały [źródło: Euro]
Samsung Galaxy S Advance - czarny [źródło: Euro]
Samsung Galaxy S Advance – czarny [źródło: Euro]

15-procentową obniżkę otrzymamy także przy zakupie Samsunga Galaxy mini 2, bo cena z 549 złotych spadła do poziomu 469 zlotych. Smartfon dostępny jest tylko w kolorze czarnym.

Samsung Galaxy mini 2 [źródło: Euro]
Samsung Galaxy mini 2 [źródło: Euro]

Ceny w ofercie Euro są całkiem okazyjne, nawet porównując je do tych na wolnym rynku. Co prawda te drugie są o kilkadziesiąt złotych niższe, ale w przypadku oferty Euro mamy pewność, że kupujemy produkt w 100% nowy z 24 miesięczną gwarancją producenta. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem musi się pośpieszyć, bo promocja trwa do najbliższej środy, czyli 26 czerwca.

źródło: Euro

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *