Samsung Galaxy S 4 Active z założenia jest najbardziej wytrzymałą odmianą flagowego smartfonu Samsunga. Dzięki wzmocnionej obudowie jest bardziej wytrzymały na upadki, a norma IP67 daje gwarancję odporności na wnikanie kurzu, różnych zanieczyszczeń i przede wszystkim wody. Smartfon może w niej wylądować na pół godziny i po wynurzeniu nadal będzie funkcjonował prawidłowo. A co się stanie jeśli Active zanurkuje na przykład w Coca-Coli?

Czysta, niczym nie zmącona woda nawet dla standardowej wersji Galaxy S 4 nie stanowi jakiegoś dużego zagrożenia. W sieci można znaleźć kilka filmów z Galaxy S 4, który bierze kąpiel pod mocnym strumieniem wody czy nurkuje na krótko w misce wypełnionej tą życiodajną cieczą, po czym i tak działa bez najmniejszych problemów. Co jeśli smartfon wsadzimy do innego płynu?

Użytkownik adrianisen z serwisu YouTube postanowił sprawdzić czy Galaxy S 4 Active przeżyje kontakt z mlekiem, coca-colą, pepsi, piwem i redbull’em. Wszakże każdy z tych nazwijmy napojów jest stworzony na bazie wody, ale charakteryzuje się inną gęstością, lepkością i zawartością różnych substancji.

Mleko

Coca-Cola

Pepsi

Jak się jednak okazuje, ciecz to ciecz, a skoro Galaxy S 4 Active jest na nią odporny, to ani mleko ani żaden napój gazowany mu nie zaszkodzi. Co prawda, po wyschnięciu czy niedokładnym wytarciu urządzenie może trochę się lepić, ale to tylko poprawi jego właściwości chwytne.

RedBull

Piwo

Zastanawiam się tylko jak Active poradziłby sobie w wódce, occie czy kwasie. Ktoś jest gotowy to sprawdzić? 😉 Swoją drogą, niezły ten wazon (kufel?) w kształcie buta.

źródło: YouTube

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy S 4 Active kontra mleko, coca-cola, pepsi, piwo i redbull”

  • esuba94
    12 lipca 2013 at 21:04

    Ciekawe czy potem to wypił bo szkoda by się zmarnowało.