Pamiętacie telefon z klapką od Samsunga, o którym pisaliśmy na początku poprzedniego miesiąca? Teraz w sumie sam nie wiem, jak on będzie się nazywał, bo wcześniej mówiono o Galaxy Folder, a teraz, takie samo urządzenie występuje pod nazwą Galaxy Golden. Ale ok, przyjmijmy, że ta druga nazwa jest prawidłowa. Galaxy Golden po raz kolejny trafił do sieci i tym razem możemy zobaczyć go na zdjęciach.

galaxy-folder

Galaxy Golden ma być pierwszym, dwubryłowym telefonem Samsunga, działającym pod kontrolą systemu Android i wyposażonym w dwa ekrany Super AMOLED o przekątnej 3,7 cala każdy. Musicie przyznać, że pod tym względem telefon zapowiada się bardzo interesująco. Pozostałe ploki wskazują na obecność dwurdzeniowego Snapdragona o taktowaniu 1,7 GHz (prawdopodobnie ta sama jednostka co w Galaxy S 4 mini), aparatu o matrycy 8 megapikseli, baterii o pojemności 1820 mAh i wsparcia dla LTE.

[nggallery id=135]

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia tego telefonu wraz z zrzutem ekranu, który potwierdza wersję systemu Android i oznaczenie modelu. Jak się okazuję Samsung Galaxy Golden będzie występował pod kodem SHV-E400K, a po uruchomieniu przywita nas Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Nie wykluczone, że w telefonie znajdziemy takie funkcje jak S Voice czy Smart stay, znane przede wszystkim ze standardowych smartfonów południowokoreańskiego producenta.

Samsung Galaxy Golden [źródło: SamMobile]
Samsung Galaxy Golden [źródło: SamMobile]

Telefon ma trafić na rynek koreański i jak na razie nic nie wiadomo na temat jego dystrybucji do innych krajów. Chcielibyście, żeby Galaxy Golden zadebiutował w Polsce?

źródło: SamMobile 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *