Jeśli dobrze pamiętacie, Samsung Galaxy Note 3 został oficjalnie przedstawiony w trzech wersjach kolorystycznych – białej, czarnej i różowej. Choć tej ostatniej nie można oficjalnie dostać w Polsce, zainteresowani tym kolorem zawsze mogą kupić różowe etui S View i efekt będzie podobny. Według najnowszych informacji już niedługo najnowszy tabletofon Samsunga zyska dwa nowe oblicza.

Mowa tutaj o dwóch nowych kolorach, w których Galaxy Note 3 ma pojawić się już w styczniu przyszłego roku. Pierwszy z nich to kolor czerwony (Red), a jego sprzedaż ma rozpocząć się już w pierwszym tygodniu stycznia. Drugi natomiast to białe złoto (White Gold) i trafi na sklepowe półki dwa tygodnie po czerwonym, czyli gdzieś w okolicy 20. stycznia.

Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]

Jak podaje serwis SamMobile, dwie nowe odsłony Galaxy Note 3 będą dostępne w sprzedaży na całym świecie, ale nie wykluczone, że niektórzy operatorzy (szczególnie w Stanach) mogą przez pewien czas mieć je na wyłączność. Niestety, ale nie udostępniono żadnych zdjęć dwóch nowych wersji kolorystycznych, więc możemy tylko sobie wyobrażać jak mogą wyglądać. Szczególnie ciekawa wydaje się propozycja w kolorze białego złota, która będzie idealnie pasować do Galaxy Gear w tym samym kolorze.

Oczywiście smartfon pod względem parametrycznym nie będzie w ogóle różnił się od wersji, które już są dostępne na rynku. Znajdziemy zatem 4-rdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 800, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej na pliki użytkownika, pojemną baterię 3200 mAh i masę mniej lub bardziej przydatnych funkcji.

Aktualizacja 29.11.2013., 18:52

Dzisiaj w sieci za sprawą argentyńskiego oddziału Samsunga pojawiły się zdjęcia dwóch nowych wersji kolorystycznych Galaxy Note 3. Wreszcie można zobaczyć jak urządzenie prezentuje się w kolorze czerwonym i białe złoto. Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie producenta. Który Wam się bardziej podoba?

Samsung Galaxy Note 3 - białe złoto [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 – białe złoto [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 - czerwony [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 – czerwony [źródło: Samsung]

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *