Samsung Galaxy Note 3 był jednym z niewielu smartfonów, który na starcie trafił na rynek w trzech wariantach kolorystycznych. Dla przypomienia był to kolor czarny, biały i różowy. W ubiegły piątek pisaliśmy o dwóch nowych odsłonach najnowszego tabletofonu Samsunga, ale jak się okazuje, jest ich o jedną więcej.

Galaxy Note 3 - kolory [źródło: Samsung]
Galaxy Note 3 – kolory [źródło: Samsung]

Zmiana koloru obudowy jest chyba najprostszym sposobem, by odmienić wygląd całe go telefonu. Taki zabieg przeszedł Galaxy S III, Galaxy S 4, a także Galaxy Note II, gdzie obok standardowych wersji w kolorze czarnym, szarym czy białym można spotkać takie warianty jak różowy, niebieski i brązowy. Podobnie będzie z najnowszym przedstawicielem rodziny Galaxy Note 3, który od teraz oficjalnie jest dostępny w aż 6 różnych wariantach.

Jeśli czepiać się szczegółów, tak naprawdę mamy do czynienia tylko z jednym nowym kolorem Galaxy Note 3 – czerwonym (Merlot Red). Dwa pozostałe warianty to dobrze znany nam kolor biały i czarny, gdzie ramka okalająca urządzenie, część rysika S-Pen i logo operatora na tylnej klapce zamiast kolory srebrnego, zostały wykończone kolorem złotym. Mowa tutaj o wariantach Rose Gold White i Rose Gold Black, które mają trafić na chiński rynek jeszcze w tym miesiącu.

Galaxy Note 3 - kolory [źródło: Samsung]
Galaxy Note 3 – kolory [źródło: Samsung]

Obecnie nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat pojawienia się nowych wersji Galaxy Note 3 w innych krajach, ale mówi się, że ma być to początek przyszłego roku. Który wariant Galaxy Note 3 podoba Wam się najbardziej?

źródło: Samsung przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy Note 3 – nowe kolory oficjalnie zaprezentowane”

  • Mateusz
    3 grudnia 2013 at 20:52

    Mi czarny 😀

  • eryk
    4 grudnia 2013 at 17:47

    po prostu czarny, czerwony jak dla mnie to się nadaję do drop testów 😀