Pod koniec paźdzernika Samsung świętował pierwszy sukces swojego najnowszego tabletofonu, który wówczas trafił do 5 milionów klientów na całym świecie. Teraz, gdy od premiery minęły dwa miesiące liczba ta jest dwukrotnie większa. Jak wynika z ostatnich danych, Samsung wprowadził na rynek ponad 10 milionów egzemplarzy Galaxy Note 3.

Choć sprzedaż nie jest tak imponująca jak w przypadku Galaxy S 4 (w ciągu niecałych dwóch miesięcy na rynek trafiło 20 milionów sztuk) liczba 10 milionów sztuk Galaxy Note 3 robi ogromne wrażenie, szczególnie dlatego, że dotyczy tylko jednego modelu, który w dodatku nie jest typowym smartfonem, a tabletofonem z 5,7-calowym ekranem i rysikiem S-Pen.

Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]

Samsung Galaxy Note 3 nie jest najszybciej sprzedających się urządzeniem z rodziny Galaxy (to miano należy do Galaxy S 4 – 4 mln sztuk w 4 dni), ale i tak jest najlepszy w swojej kategorii. Przypomnę, że pierwsza generacja Galaxy Note na przekroczenie granicy 10 milionów sztuk potrzebowała aż 9 miesięcy, a Galaxy Note II zrobił to w ciągu 4 miesięcy od swojej premiery.

Widać, że seria Galaxy Note mimo trudnego początku, cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Ja jestem jednym z nich. Kiedy w sklepach pojawił się pierwszy Galaxy Note nie byłem jakoś mocno przekonany do tego typu urządzeń, ale gdy wziąłem drugą generację do ręki, od razu zmieniłem zdanie. Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Note’a 3 – w mojej osobistej opinii, urządzenie niezwykle funkcjonalnego, wszechstronnego i na przekór wszystkim opiniom, bardzo wygodnego w codziennym użytkowaniu.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *