Seria Crystal Edition została przygotowana z myślą o osobach, które swoim smartfonem chcą wyróżniać się w tłumie. Wszystko za sprawą wyglądu jego obudowy, która dodatkowo została przyzdobiona kryształami Swarovski’ego. We wrześniu ubiegłego roku poznaliśmy limitowaną odsłonę Galaxy S III, a teraz dołącza do niego obecny flagowiec – Samsung Galaxy S 4.

Obok Galaxy S III Crystal Edition, którego na starcie przekreśliła bardzo wysoka cena (ponad 2 tysiące funtów), pojawiła się też jego miniaturowa wersja Galaxy S III mini, pokryta 166 kryształami. Pisaliśmy o niej stosunkowo niedawno, bo w listopadzie tego roku, gdy trafiła na sklepowe półki u naszych zachodnich sąsiadów. Cena była już znacznie niższa – 299 euro (około 1250 złotych).

Samsung Galaxy S 4 Crystal Edition [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy S 4 Crystal Edition [źródło: Samsung]

Teraz do grona upiększonych smartfonów dołącza Samsung Galaxy S 4 oparty o układ Exynos. Obudowa smartfonu jest w kolorze białym, lecz największe zmiany widoczne są na tylnej klapce. Została ona pokryta czymś w rodzaju skóry (być może skorzystano z tego samego rozwiązania co w Galaxy Note 3) i przyozdobiona ponad 130 kryształami Swarovski’ego.

Jak przystało na limitowaną wersję, zostało wyprodukowanych tylko 3500 sztuk i obecnie są dostępne są tylko w Tajlandii. Cena Galaxy S 4 Crystal Edition została ustalona na poziomie 20300 bahtów, co w przeliczeniu daje około 460 euro lub nieco ponad 1900 złotych.

źródło: Samsung Tajlandia przez GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *