Zapewne pamiętacie galę Samsung Mobile Unpacked, która ubiegłego roku z 14 na 15 marca odbyła się w nowojorskim Radio City Music Hall. To właśnie tam swoją oficjalną premierę miał flagowy smartfon koreańskiej firmy – Galaxy S 4. Najnowsze informacje wskazują na to, że jego następcę poznamy również w połowie marca, ale na osobnej imprezie w stolicy Wielkiej Brytanii.

samsung-galaxy-s5

Już jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Galaxy S 5 poznamy na targach Mobile World Congress pod koniec lutego w Barcelonie. Szczerze, nigdy w to nie wierzyłem, bo Samsung zazwyczaj prezentował swoje flagowe modele Galaxy S na specjalnie przygotowanym wydarzeniu, które dotyczyło konkretnie tego jednego modelu. Było tak w przypadku Galaxy S III czy Galaxy S 4, więc można się zatem mocno spodziewać, że z Galaxy S 5 będzie podobnie i poznamy go na osobnej gali, być może Mobile Unpacked 2014. Z resztą, pojawiły się informacje, które zdają się to potwierdzać.

Pewien włoski dziennikarz Falvio opublikował na swoim Twitterze wiadomość, w której poinformował, że premiera Galaxy S 5 będzie miała miejsce w połowie marca tego roku na gali w Londynie. Jak twierdzi, informacja ta pochodzi z wiarygodnego źródła, lecz niestety nie wiemy jakiego, dlaczego trzeba tą informację przyjąć z lekkim przymrużeniem oka. Nie mniej jest to bardzo prawdopodobne, bo Samsung w przypadku serii Galaxy S przeważnie trzyma się harmonogramu. A Wy jak myślicie?

źródło: Twitter przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy S 5 – premiera w połowie marca na gali w Londynie?”

  • free PSN game codes
    16 marca 2014 at 02:56

    I have learn some good stuff here. Definitely value bookmarking for
    revisiting. I wonder how a lot attempt you place to create one
    of these magnificent informative site.