Na początku tego tygodnia Samsung oficjalnie rozpoczął proces aktualizacji swojego najnowszego tabletofonu Galaxy Note 3 do Androida 4.4.2 KitKt i to w dodatku zaczynając od naszego kraju. Wszystko na to wskazuje, że następnym w kolejce po nową wersję systemu jest Galaxy S 4, bo widać, że prace nad KitKatem dla tego smartfonu idą pełną parą. W sieci pojawiło się właśnie drugie testowe oprogramowanie dla Galaxy S 4, charaketryzujące się większą stabilnością.

Tym razem mamy do czynienia z oprogramowaniem o oznaczeniu I9505XXUFNA5, które według serwisu SamMobile działa znacznie lepiej niż wersja z ostatniego weekendu (I9505XXUFNA1). Wprowadzono sporo poprawek, które pozytywnie wpłynęły na szybkość i stabilność systemu, a także naprawiły błąd wielozadaniowości, który był obecny w poprzednim wycieku.

android-4-4-kitkat-galaxy-s4

Najnowsze testowe oprogramowanie pochodzi z 14. stycznia i przeznaczone jest dla smartfonów Galaxy S 4 z układem Snapdragon 600, pochodzących z oficjalnej, europejskiej dystrybucji (OXA). Jeśli więc mieliście jakieś problemy na poprzednim buildzie, warto zainstalować i przetestować najnowszą wersję, ale trzeba mieć na uwadze, że ta, też nie będzie idealna. Instrukcja ja to zrobić, jak zwykle znajduje się w Galaktycznym Poradniku.

Model: GT-I9505
Kraj: Europa
Wersja systemu: Android 4.4.2 Jelly Bean
Lista zmian: 373648
Data kompilacji: Wtorek, 14 stycznia 2014
Kod: OXA
PDA: I9505XXUFNA5
CSC: I9505OXAFNA5
MODEM: I9505XXUFNA5

I9505XXUFNA5 (1,5 GB) – Pobierz

Nie ma jeszcze konkretnej daty, kiedy możemy spodziewać się oficjalnego KitKata dla Galaxy S 4, ale jak twierdzi źródło, taka aktualizacja może zostać udostępniona dopiero w lutym bądź nawet marcu. Miejmy jednak nadzieję, że stanie się to szybciej.

źródło: SamMobile przez Twitter (@Szewcu72)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *