Myśleliście, że Samsung na pare tygodni przed premierą Galaxy S 5 zapomniał o swoich poprzednich flagowcach? Nie, czego idealnym przykładem jest smartfon Galaxy S III Neo+, który w porównaniu do swojej pierwotnej wersji został wyposażony w dwa sloty na kartę SIM. Czym jeszcze charakteryzuje się ten smartfon?

Samsung Galaxy S III Neo+ [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy S III Neo+ [źródło: Samsung]

Samsung Galaxy S III trafił na rynek w 2012 roku, a niecały miesiąc temu został odświeżony za sprawą aktualizacji systemu do Androida 4.3 Jelly Bean. Chociaż przez niektórych użytkowników uważany jest za „mydelniczkę”, nadal cieszy się dużą popularnością ze względu na wciąż bardzo dobrą specyfikację i fakt, że obecnie możemy go zdobyć za nieco ponad tysiąc złotych (a nawet i taniej, jeśli dobrze poszukamy). Smartfon posiada 4,8-calowy ekran Super AMOLED w rozdzielczości HD, czterordzeniowego Exynos’a o taktowaniu 1,4 GHz, 1 GB pamięci RAM i 16 GB przestrzeni na dane. Takie parametry w zupełności wystarczą, by swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia.

Galaxy S III Neo+ (GT-I9300I), który został dzisiaj oficjalnie potwierdzony przez chiński oddział Samsunga, zyskał dodatkowy slot na kartę SIM i od razu po wyjęciu z pudełka pracuje pod kontrolą systemu Android 4.3 Jelly Bean. To cieszy, bo jak zapewne zauważyliście, trudno jest o dobry smartfon przystosowany do obsługi dwóch kart operatora. Niestety jest też jeden minus – pamięć wewnętrzna z 16 GB zmalała do 8 GB. Skąd my to znamy, hmm?

Poza tymi kilkoma zmianami, Galaxy S II Neo+ niczym już nie wyróżnia się na tle swojego pierwowzoru. Użytkownik ma do dyspozycji 8-megapikselowy aparat, wszystkie popularne standardy łączności i baterię 2100 mAh. Na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat ceny smartfonu i tego, czy trafi do innych krajów.

źródło: Samsung przez gsmManiaK

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *