Samsung Galaxy Grand Neo, który wczoraj został oficjalnie potwierdzony na stronie producenta, pewnie niedługo pojawi się w sklepach. Smartfon z 5-calowym ekranem będzie także dostępny w Polsce, ale jak się okazuje tylko w wersji specjalnie przygotowanej dla sieci Orange.

Galaxy Grand Neo to smartfon stworzony z myślą o odtwarzaniu wszelkiej maści multimediów, a to wszystko dzięki sporemu, 5-calowemu wyświetlaczowi (niestety WVGA) i 16 GB pamięci wbudowanej. Jak już pewnie zdąrzyliście się dowiedzieć, na wyposażeniu urządzenia jest też czterordzeniowa jednostka o taktowaniu 1,2 GHz, wspierana przez 1 GB pamięci RAM, aparat 5 Mpix i bateria 2100 mAh. Można powiedzieć, że podespoły są w miarę zrównoważone, dlatego też cena smartfonu nie powinna być wysoka. Jak wynika z pierwszych informacji, koszt Galaxy Grand Neo zamknie się w 260 euro.

Samsung Galaxy Grand Neo [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Grand Neo [źródło: Samsung]

Smartfon Samsunga pojawił się w najnowszym magazynie Orange na 2014 rok, gdzie możemy dowiedzieć się o nim kilku ciekawych rzeczy. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że Samsung Galaxy Grand Neo już wkrótce będzie dostępny w sieci Orange, która będzie miała wyłączność na ten model. Oznacza to mniej więcej tyle, że smartfon przez określony czas będziemy mogli zdobyć tylko w wybranych planach taryfowych pomarańczowego operatora. Podobnie było z Samsungiem Galaxy Core Plus.

[nggallery id=204]

Na dalszych stronach gazetki możemy zauważyć reklamę z Galaxy Grand Neo, ale także szczegóły oferty, w której smartfon będzie dostępny. Za Galaxy Grand Neo zapłacimy złotkówkę, jeśli zdecydujemy się na Biz Plan 40 (43 zł + VAT) przy umowie na 24 miesiące.

źródło: Orange przez PCWorld

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *