Już miałem iść spać, ale bez przekazania Wam tej jakże ważnej informacji pewnie bym nie zasnął. Przez ostatnie miesiące byliśmy zasypywani plotkami na temat przyszłego flagowego smartfonu Samsunga, ale do końca nie było wiadomo, kiedy tak naprawdę możemy się go spodziewać. Teraz wszystko stało się jasne. Panie i panowie, Samsung oficjalnie zapowiedział galę Mobile UNPACKED 2014 Episode 1, która odbędzie się na barcelońskich targach MWC. Zapewne już wiecie co to oznacza?

Zadziwiające jest to, ile zamieszania może wprowadzić niewielka, niezbyt rzucająca się w oczy grafika. Taka też pojawiła się na oficjalnym facebookowym profilu Samsung Mobile, przekazując zarazem bardzo istotną informację. Targi Mobile World Congress 2014 już za niecałe trzy tygodnie rozpoczną się w Barcelonie i to właśnie tam Samsung zaprezentuje swój kolejny flagowy smartfon z rodziny Galaxy S.

Przeważnie premiera smartfonów Galaxy S była związana z osobnym wydarzeniem, na które były zwrócone oczy całego mobilnego świata. Jeden wieczór, jedna impreza i jeden, główny gwóźdź programu. Tak było chociażby z Galaxy S 4 na gali w Nowym Yorku, ale w przypadku jego następcy Samsung postąpi zupełnie inaczej.

Mobile UNPACKED 2014 [źródło: Samsung Mobile]
Mobile UNPACKED 2014 [źródło: Samsung Mobile]

Koreański producent oficjalnie zapowiedział konferencję Mobile UNPACKED 2014 Episode 1 i nie ulega wątpliwości, co na niej zobaczymy. Wystarczy spojrzeć na cyfrę w górnym indeksie przy napisie UNPACKED. Piątka mówi wszystko, więc jest już pewne, że w Barcelonie swoją premierę zaliczy Samsung Galaxy S 5. Intrygujące jest też tło grafiki. Czyżby Galaxy S 5 miał tył wykonany podobnie jak Galaxy Note 3, z tworzywa sztucznego imitującego skórę?

Gala Mobile UNPAKCED 2014 została zaplanowana na poniedziałek 24. lutego 2014 roku, czyli pierwszy dzień rozpoczęcia targów MWC w Barcelonie. Całe wydarzenie rozpocznie się (miejmy nadzieję punktualnie) o godzinie 20:00 czasu środkowoeuropejskiego i będzie transmitowane na żywo w serwisie YouTube. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, galaktyczny będzie na miejscu, by na bieżąco dzielić się z Wami wszystkimi wrażeniami. Stay calm and Galaxy!

źródło: Samsung Mobile
Dzięki Konrad za info!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Mobile UNPACKED 2014 i premiera Galaxy S 5 na MWC w Barcelonie”

  • kaz
    12 lutego 2014 at 12:48

    No to czekamy.