Dzieje się, a to wszystko dlatego, że już w najbliższy poniedziałek startują targi Mobile World Congress w Barcelonie. W tym samym dniu w godzinach wieczornym odbędzie się gala UNPACKED, na której poznamy najnowszego flagowca Galaxy S 5. Nic więc dziwnego, że plotki na jego temat codziennie zasypują internety. Te ostatnie po raz kolejny dotyczą aparatu.

Samsung Galaxy S 5 - koncept [źródło: T3]
Samsung Galaxy S 5 – koncept [źródło: T3]

Samsung Galaxy S 5 na pewno będzie najbardziej zaawansowanym smartfonem w ofercie koreańskiego producenta. Według przypuszczeń i spekulacji w urządzeniu znajdziemy czterordzeniowy układ Snapdragon 805, 3 GB pamięci RAM i 5,25-calowy wyświetlacz WQHD, a całość będzie pracować pod kontrolą KitKat’a z nową nakładką. W smartfonie ma też znaleźć się 16-megapikselowy aparat i to właśnie on jest bohaterem dzisiejszego wpisu.

W sieci za sprawą użytkownika @evleaks pojawiło się zdjęcie, które podobno zostało wykonane za pomocą Samsunga Galaxy S 5 w wersji SM-G900A dla amerykańskiej sieci AT&T. Dane EXIF wskazują na to, że maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 5318 x 2988 pikseli, co przekłada się na około 15,9 Mpix. Jeśli fotografia okaże się prawdziwa, to możemy być pewni, że Galaxy S 5 będzie wyposażony w aparat właśnie o takiej wielkości matrycy. Wspomniane zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

[nggallery id=257]

źródło: Twitter przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *