Samsung Galaxy S 4 zoom miał swoją premierę w połowie ubiegłego roku i jest urządzeniem mobilnym, które w jednej obudowie łączy najważniejsze cechy smartfonu i dobrej klasy aparatu cyfrowego. Przemawia za tym 4,3-calowy ekran, wbudowany modem 3G, system Android, a także 16-megapikselowa matryca aparatu i 10-krotny zoom optyczny. Urządzenie doczekało się sporej przeceny i teraz dostępne jest za mniej niż tysiąc złotych.

Samsung Galaxy S 4 zoom [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy S 4 zoom [źródło: Samsung]

Kiedy Galaxy S 4 zoom po raz pierwszy pojawił się w polskich sklepach zainteresowani tą hybrydą musieli przeznaczyć na zakup nawet 2199 złotych. Cena każdego nowego urządzenia z biegiem czasu spada, ale nie sądziłem, że w przypadku Galaxy S 4 zoom obniżka będzie aż tak drastyczna. Może powodem jest słaba sprzedaż? Nie mniej, po około 7 miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży w Polsce, fotograficzny smartfon możemy mieć już za 999 złotych.

Samsunga Galaxy S 4 zoom w obniżonej cenie możemy spotkać w ofercie sklepu Sferis i X-KOM. Smartfon jest dostępny w dwóch kolorach – białym i czarnym z 24-miesięczną gwarancją producenta. Dodatkowo w przypadku drugiego sklepu, smartfon możemy zakupić w zestawie z kartą microSD o pojemności 32 GB w cenie 1059 złotych.

źródło: Sferis, X-KOM przez gsmManiaK

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *