Galaxy Note 3 Neo, który łączy w sobie najważniejsze cechy dwóch ostatnich generacji tabletofonu Samsunga został zaprezentowany pod koniec stycznia tego roku. Nie musieliśmy długo czekać na pojawienie się go w sprzedaży, nawet w Polsce. W zagranicznych ofertach smartfon został wyceniony na około 530 euro i w polskich sklepach będzie podobnie. Galaxy Note 3 Neo w wersji LTE+ właśnie pojawił się w przedsprzedaży w naszym kraju.

Samsung Galaxy Note 3 Neo [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 Neo [źródło: Samsung]

Samsung Galaxy Note 3 Neo to urządzenie parametrycznie podobne do Galaxy Note II, ale wyglądające jak najnowszy przedstawiciel serii. Na wyposażeniu znalazł się 5,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED HD, układ Exynos z łącznie 6-rdzeniami (Dual A15 1,7 GHz + Quad A7 1,3 GHz) i 2 GB pamięci RAM. Dochodzi do tego jeszcze 8-megapikselowy aparat, bateria o pojemności 3100 mAh i 16 GB wewnętrznej przestrzeni na dane. Pewnie zastanawiacie się ile przyjdzie nam zapłacić za taki zestaw?

Nie jest źle, bo smartfon ze wsparcie LTE+ w pierwszej ofercie przedsprzedażowej w Polsce został wyceniony na 2199 złotych, co jest ceną do zaakceptowania. Co prawda, obecnie w minimalnie wyższej cenie możemy znaleźć Galaxy Note 3, ale trzeba zaznaczyć, że najwydajniejszy tabletofon w dniu swojej sklepowej premiery kosztował 3 tysiące złotych bez złotówki, a Galaxy Note II w analogicznym okresie sięgał 2799 złotych.

Samsung Galaxy Note 3 Neo - przedsprzedaż  [źródło: Sferis]
Samsung Galaxy Note 3 Neo – przedsprzedaż [źródło: Sferis]

Galaxy Note 3 Neo dostępny jest w dwóch kolorach – białym i czarnym, ale można go także zakupić z dodatkową, jaskrawozieloną nakładką na tył. Zamówienia można już składać, ale trzeba pamiętać, że jest to przedsprzedaż, a wysyłka będzie realizowana od 3. marca. Link do oferty znajduje się w źródle.

źródło: Sferis

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *