Gdy do oficjalnego startu targów zostały tylko godziny, a producenci dopinają wszystko na ostatni guzik, możemy liczyć na jedne z najgorętszych wycieków. Jedna z takich perełek w postaci krótkiego filmu trafiła właśnie na serwery YouTube’a. Niby nic, szybki rzut okiem kamery na zegarek Gear 2 Neo, ale przykuwa uwagę jak nie jeden film sensacyjny. Wiele wskazuje na to, że w tle widzimy Samsunga Galaxy S 5.

Gear 2 Neo, w tle Galaxy S 5 [źródło: Twitter]
Gear 2 Neo, w tle Galaxy S 5 [źródło: Twitter]

Przypadkowy filmik? Kontrolowany wyciek? Co by to nie było 13-sekundowy materiał od użytkownika gadgetleaks od kilku godzin podbija Internet. Prawdopodobnie na poniższym filmie z Gear 2 Neo w tle możemy zauważyć tył najnowszego flagowca Samsunga. Niby cała uwaga skupiona jest na nowym smartwatchu, ale i tak bohaterem filmu jest smartfon umieszczony na blacie za nim. Ja jestem niemal pewien, że patrzymy na Galaxy S 5, który jak widać będzie dostępny w trzech kolorach – czarnym, białym i złotym.

Jeżeli powyższy wyciek się potwierdzi to na dobrą sprawę Galaxy S 5 niewiele będzie różnił się od swojego poprzednika. Podobna bryła, podobny design i nieco większy i bardziej wystający obiektyw aparatu, ale można także dostrzec (prawdopodobnie) podwójna diodę LED pod aparatem.  Trudno powiedzieć z jakiego materiału wykonana jest obudowa, ale raczej nie zastosowano tam tworzywa imitującego skórę, znanego chociażby z Galaxy Note 3.

Na potwierdzenie bądź też zaprzeczenie powyższych informacji będziemy musieli wstrzymać się do wieczora, bo oficjalny start Mobile UNPACKED dopiero o godz. 20:00. Zazwyczaj narzeka się na poniedziałki, ale ten będzie chyba jednym z lepszych, a na pewno dla wszystkich fanów mobilnych urządzeń. Będę obecny na konferencji, więc przypominam o Facebooku i Twitterze, gdzie pojawią się  zdjęcia i szybkie informacje. Stay calm!

źródło: Twitter, YouTube przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *