Samsung w pierwszej połowie lutego potwierdził w oficjalnym komunikacie dla prasy, że Galaxy S 4 i Galaxy S 4 mini w czarnej wersji kolorystycznej, znanej też jako Black Edition już niebawem trafią do sprzedaży w Polsce. Tak też się stało, ale póki co połowicznie, bo w sklepach można spotkać tylko poprzedniego flagowca koreańskiego producenta w czarnym kolorze. Ile zatem zapłacimy za Galaxy S 4 Black Edition?

Samsung Galaxy S 4 Black Edition naprawdę może się podobać, a to wszystko ze względu na odświeżony wygląd. Wspominałem już przy okazji wpisu z MWC 2014, ze Galaxy S 4 w czarnym wydaniu jeszcze bardziej namieszałby na rynku, co z pewnością przełożyłoby się na jeszcze wyższe wyniki sprzedaży. W smartfonie Black Edition tylna pokrywę baterii wykonano podobnie jak w Galaxy Note 3, przez co smartfon wreszcie wygląda jak flagowiec z wysokiej polki. Tyl urządzenia jest wykonany z czarnego tworzywa sztucznego, imitującego skore, które jest przyjemne w dotyku i bardziej odporne na zarysowana.

wpid-samsung-galaxy-s4-black-edition-sferis.png.png

Mamy dobra informacje dla wszystkich, którzy sa zainteresowani zakupem nowej wersji Galaxy S 4. Smartfon w wersji Black Edition trafił właśnie do sprzedaży w Polsce w cenie niewiele wyższej od tej, za która można obecnie zakupić wersje standardowa. Galaxy S 4 Black Edition można obecnie znaleźć w ofercie sklepu Sferis i RTV Euro AGD, odpowiednio w cenie 1649 złotych i 1669 złotych (cena ważna do końca dzisiejszego dnia).

 Na chwilę obecna nie ma żadnych informacji o Samsungu Galaxy S 4 mini.

źródło: Sferis, Euro

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 replies on “Samsung Galaxy S 4 Black Edition w sprzedaży w Polsce”

 • Mateusz
  1 marca 2014 at 15:25

  Można kupić samą klapkę i czy będzie pasowała do SGS4 Black Mist?

  • Krzysztof Nawrot
   1 marca 2014 at 16:27

   Klapka na pewno będzie pasowała, ale jak na razie nie można jej kupić osobno.

   • Mateusz
    1 marca 2014 at 20:22

    Trzeba czekać 😉 Ja kupię samą klapkę 🙂

 • Diabeł
  1 marca 2014 at 17:12

  Ślicznie wygląda s4 w tej wersji,ale nie można było wprowadzić jej z wersją normalną?Teraz jest większa konkurencja i w większej ilości niestety nie sprzeda się.

  • Krzysztof Nawrot
   1 marca 2014 at 17:46

   GALAXY S 4 to nadal niezły smartfon i na pewno znajdzie swoich zwolenników. Jeśli dla kogoś Note 3 jest za duży, a S5 za drogi to S4 będzie dobrym wyborem 😉

   • Diabeł
    1 marca 2014 at 18:17

    Pewnie masz rację Robercie,s5 będzie kosztować o wiele więcej niż ten s4 w czarnej edycji,ale teraz sam wiesz ilu konkurentów jest w podobnej cenie.Żeby mój note 8″ mógł tak wyglądać,coś naprawdę ślicznego.

    • Krzysztof Nawrot
     1 marca 2014 at 19:39

     Krzysztofie proszę ja ciebie, Krzysztofie 😛

     • Diabeł
      1 marca 2014 at 21:05

      Sorry Krzysiek pomyliło mi się…Czasami tak bywa.

 • 20 marca 2014 at 13:15

  Rzeczywiście, świetny design S4 w wersji black. Model w takiej wersji prezentuje się bardzo ekskluzywnie.