Czekacie na sklepowy debiut Samsunga Galaxy S 5? Ja tak, bo jestem bardzo ciekawy jaka będzie jego oficjalna cena. Najnowszy smartfon Koreańczyków ma trafić do sprzedaży jeszcze w pierwszej połowie kwietnia i z wielu plotek wynika, że może być tańszy „na starcie” od swojego poprzednika. Polskie sklepy zapowiedziały premierę parę dni temu, a tymczasem Galaxy S 5 pojawił się w pierwszych ofertach przedsprzedażowych za granicą.

Galaxy S 5 [źródło: Samsung]
Galaxy S 5 [źródło: Samsung]

Samsung Galaxy S 5 za nieco ponad miesiąc powinien być już fizycznie dostępny w sklepach, bo Samsung nawet na konferencji UNPACKED wspomniał, że najnowszy flagowiec trafi do sprzedaży z dniem 11. kwietnia. Do tego czasu na pewno pojawi się sporo ofert pre-order z Galaxy S 5, którego będziemy mogli zarezerwować i uzyskać pierwszeństwo w odbiorze. Póki co pierwsze przedsprzedaże pojawiły się w zagranicznych sklepach.

Galaxy S 5 pojawił się w ofercie sieci Orange w Rumunii i na oficjalnej stronie rosyjskiego oddziału Samsunga. Cena urządzenia w przypadku pomarańczowego operatora wynosi 249 euro, ale użytkownik zobowiązany jest do podpisania 2-letniej umowy. Może też zakupić smartfon w cenie standardowej (bez abonamentu), która wynosi 699 euro (ok. 2900 złotych). Są trzy dostępne kolory – biały, czarny i niebieski.

Pre-order Galaxy S 5 w Orange [źródło: Orange]
Pre-order Galaxy S 5 w Orange [źródło: Orange]

Nieco taniej jest w Rosji, gdzie Samsung Galaxy S 5 został wyceniony na 29,990 rubli, co daje około 2530 złotych. Tu z kolei smartfon można zdobyć tylko w dwóch kolorach – białym i czarnym, a zamówienia są przyjmowane od 3. marca do 9. kwietnia. Oferta pochodząca bezpośrednio od producenta jest bardziej atrakcyjna, dlatego też, że każdy kto zdecyduje się na zakup nowego smartfonu w przedsprzedaży, otrzyma bon o wartości 2000 rubli (ok. 170 złotych) na zakupy w Samsung Apps.

Pre-order Galaxy S 5 w Orange [źródło: Samsung]
Pre-order Galaxy S 5 w Orange [źródło: Samsung]

źródło: Orange, Samsung Rosja przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy S 5 w pierwszych ofertach przedsprzedażowych”

  • 6 marca 2014 at 13:47

    Potwierdzone info ja bede mial go w przedsprzadazy za 2500zł to jest cena od producenta, wiec zapewne od 2800/2900zł bede sie zaczynac.